Witam

Krótkie pytanie. Był ktoś z was dzisiaj na koncercie AC/DC? Może jakieś fotki ktoś macie. Pochwalcie się coś Ja miałem być no ale niestety mi się nie udało.

I drugie pytanie. Wybiera się ktoś z was na koncert Metalici (nie wiem jak to poprawnie napisać ale mniejsza z tym) na lotnisku Bemowo? Data: 16.06.2010