Witam,
Wczoraj przy podpinaniu innego obiektywu do D90, niestety, wpadło mi kilka śmieci do środka. Upaprała mi się, trochę l, matówka, nieco lustro i matryca;/ Praktycznie zmiany są jedynie widoczne na matówce i lustrze. Macie jakiś pomysł, czy ruszać matówkę i lustro, czy zostawić bez zmian ? Wrzucam zdjęcie matrycy:
1.
Zdjęcie zrobione przy f/20. Brudna matówka i lustro będę miały wpływ na jakość zdjęć ?
Szukaj






Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami