Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: kolorowe lampki

  1. #1

    Domyślnie kolorowe lampki

    przed chwilą zrobiłem takie zdjęcie. był to szybki eksperyment z lampkami choinkowymi.
    ma ktoś z was jakiś sposób na wyprostowanie kolorów.
    ja nie bardzo wiem co z tym zrobić a jedyne co mi przychodzi do głowy to zostawić jak jest, albo B&W.
    z góry dzięki za odpowiedź.
    D90 N18-70 N35/1.8 N50/1.8 sb-25 C420EZ

  2. #2

    Domyślnie

    A masz RAWa? I jak bardzo chcesz je prostować?
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  3. #3

    Domyślnie

    no niestety, pewnie sam wiesz z czego bata nie ukrecisz.. generalnie to kosz i nie ma sie co zastanawiac co z tym zrobic.
    pozdr.
    jakies tam fotki : trzymać ręce na piersiach panienek i patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym...

  4. #4

    Domyślnie

    Zdjecie o masz w NEF czy JPG? Jezeli JPG to za wiele sie nie zdziala jezeli NEF to mozna cos pokombinowac ale raczej unikaj takiego pstrokatego wielokolorowego oswietlenia. Jest z tym wiecej problemow niz potem pozytku z tego. Jak masz NEFa to wstaw moze jakis bardziej zaawansowany user cos z tego wygrzebie

  5. #5

    Domyślnie

    Ja na Twoim miejscu zrobiłbym zdjęcie jeszcze raz. A tak na marginesie... jaki efekt chciałeś osiągnąć tymi lampkami?
    "Naród wspaniały, tylko ludzie k...." - J.Piłsudski

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ArtX Zobacz posta
    no niestety, pewnie sam wiesz z czego bata nie ukrecisz.. generalnie to kosz i nie ma sie co zastanawiac co z tym zrobic.
    pozdr.
    Chciałem być miły i nieodpychający nie proponując kosza od razu. A Ty wszystko zepsułeś!
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez velaskez Zobacz posta
    Chciałem być miły i nieodpychający nie proponując kosza od razu. A Ty wszystko zepsułeś!
    nie ma sie co czarowac, trzeba powiedziec to otwarcie, autor niech sie nie przejmuje tylko bierze na klate i wyciaga wnioski.. inaczej progressu nie bedzie tylko takie rzezbienie w ... ktorego niestety pelno dookola a przeca nie o to chodzi
    jakies tam fotki : trzymać ręce na piersiach panienek i patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym...

  8. #8

    Domyślnie

    zdjęcia wyżej niestety w rawie nie mam. mam za to takie http://wyslijto.pl/plik/9sok2uwb0j225283
    przyjąłem na klatę dzielnie i pewnie niestety jeszcze trochę po rzeźbie.
    po prostu wrzucając zdjęcie do komputera nic nie potrafiłem z zrobić i dlatego pytam.
    D90 N18-70 N35/1.8 N50/1.8 sb-25 C420EZ

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pyziol Zobacz posta
    zdjęcia wyżej niestety w rawie nie mam.
    eeee...

    "DSC_0030.NEF (rozmiar: 0,0 B )"

  10. #10
    Ostatnio edytowane przez pyziol ; 27-05-2010 o 10:10
    D90 N18-70 N35/1.8 N50/1.8 sb-25 C420EZ

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •