Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Monika

  1. #11

    Domyślnie

    Przyjemne w odbiorze! Rewelacja.

  2. #12

    Domyślnie

    Świetne jest !!!
    Aparat Nikon Obiektyw Nikon Lampa Nikon

  3. #13

    Domyślnie

    Nic dodać, nic ująć. Świetne.

  4. #14

  5. #15

    Domyślnie

    Ogromnie wszystkim dziękuje za miłe słowa

    Cytat Zamieszczone przez rainbow Zobacz posta
    jedyny mankament jakiego się dopatrzyłem to kształt ręki, która jest podniesiona zlewa się trochę przez jasne tło za nią... gdyby tam tak delikatnie przyciemnić tło... ; )
    Tak, wiem.... zauważyłem to dopiero po pewnym czasie, tylko, że to nie jest fragment tła tylko ręka na którą padło światło. To był bardzo słoneczny dzień, więc chowałem się pod drzewami i po krzakach i w tym przypadku padło światło spomiędzy gałęzi.

  6. #16

    Domyślnie

    Widze ladne swiatlo, przyjemna konwersja b&w i piekna kobiete - to jest bardzo fajne

  7. #17

    Domyślnie

    Subtelnie i z klimatem.
    NIEWIELE UMIEM. Chcę umieć więcej! Krytykuj i oceniaj. Byle konstruktywnie!
    na razie D80 + Tamron 28-75 F/2.8 + Metz 48 AF-1

  8. #18

    Domyślnie

    Świetne ! Modelka super...
    D60 | N35 1.8 AF-S | N18-55 AF-S VR

  9. #19

    Domyślnie

    Przychylę się do wcześniejszych komentarzy - zdjęcie bardzo mi się podoba. Jedynie chętnie widziałbym kawałem, kawalątek więcej u dołu
    clusca
    Fufu X

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •