Przyjemne w odbiorze! Rewelacja.
Szukaj
Świetne jest !!!
Aparat Nikon Obiektyw Nikon Lampa Nikon
Nic dodać, nic ująć. Świetne.
Ogromnie wszystkim dziękuje za miłe słowa
Tak, wiem.... zauważyłem to dopiero po pewnym czasie, tylko, że to nie jest fragment tła tylko ręka na którą padło światło. To był bardzo słoneczny dzień, więc chowałem się pod drzewami i po krzakach i w tym przypadku padło światło spomiędzy gałęzi.
Widze ladne swiatlo, przyjemna konwersja b&w i piekna kobiete - to jest bardzo fajne![]()
Subtelnie i z klimatem.
NIEWIELE UMIEM. Chcę umieć więcej! Krytykuj i oceniaj. Byle konstruktywnie!
na razie D80 + Tamron 28-75 F/2.8 + Metz 48 AF-1
Świetne ! Modelka super...
D60 | N35 1.8 AF-S | N18-55 AF-S VR
Przychylę się do wcześniejszych komentarzy - zdjęcie bardzo mi się podoba. Jedynie chętnie widziałbym kawałem, kawalątek więcej u dołu![]()
clusca
Fufu X
Skontaktuj się z nami