Lubicie oglądać reklamy? 95% to szmira, ale zdarzają się perełki, jedną z nich jest nowa reklama nike. Zobaczyć można tutaj:
http://www.nike.com/nikefootball/home/?locale=pl_PL
Swoją drogą inne też mają niezłe, ich poprzednia, która mi się max podobała to "Take it to the next level", jest na youtube.
Jak znacie inne klimaciarskie - dajcie linki, chętnie zbadam![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami