Moim skromnym zdaniem 1 i 2 to bardzo udane zdjęcia. Nie rozumiem niektórych komentarzy o "kiczowatej" winiecie itp. To, że niektórzy przesadzają z jej dodawaniem czyniąc ze zdjęcia coś czym ono być nie powinno, nie oznacza, że ten efekt dodany za każdym razem automatycznie czyni ze zdjęcia tandetę. Ludzie wrzućcie na luz. Światlo jest użytkownikiem na tyle świadomym, że z pewnością wiedział co robi dodając tam tę winietę i muszę przyznac, że do mnie ona trafia. Nie podoba mi się tylko zdjęcie nr 3 ze względu na kadr. Ja bym kadrował z innego kąta, nie krzywił ściany i starał się jej skraj umieścić poza kadrem. No, ale to ja. Światło zrobił to po swojemu, jego woli. Do mnie w każdym razie nie trafia, ale i nie musi. Autor nie zrobił ich dla mnie tylko dla siebie.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami