Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11
    dzejson
    Gość

    Domyślnie

    Holga, Łomo , to ja rozumiem...

    Mentor Panaorama tez przejdzie jakas mamijka ,.. ale na D ... nie chce ani d 50 ani d 70 ani d 56789






    zwyczajnie podziekuje

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gALL Zobacz posta
    No wiesz po F4 na D80 ... totalna profanacja, minimum D2Xs.
    Zgadza się . F4 to zupełnie inna bajka.
    Pozdrawiam
    Marcin

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wkrass Zobacz posta
    Psuje ci sie i tyle.
    eeeeeeeeeeeee tam
    Nikon NIGDY sie nie psuje ...

    Canony sie psuja, czasem Pentaxy, no i Minolty, szczególnie te od "S" ... ale Nikony??
    ech..
    Pozdrawiam
    Jacek
    _____________

  4. #14

    Domyślnie Nikon F4 Pomocy

    Przeczyść styki między korpusem a pryzmatem.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •