Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Fotoekspedycja Paryż: i cała reszta

    Serdecznie dziękuję za dotychczasowe opinie. Dziękuję również Jagience, Łukaszowi Arturowi i Michałowi za super atmosferę na wyjeździe. Liczę, że się ponownie na kolejnych fotoekspedycjach spotkamy. Poniżej ostatnie już zdjęcia, więcej na stronie - nie chcę zbytnio przynudzać, a i wartości artystyczne zwłaszcza w tym secie mocno mieszają się z sentymentalnymi. Zapraszam

    1.


    2.


    3.


    4.


    5.


    6.


    7.


    8.


    9.


    10.


    11.


    i

    BONUS - serdeczne pozdrowienia dla Michała
    1.


    2.


    3.

    Ostatnio edytowane przez Grzesiek_G ; 08-10-2010 o 22:44

  2. #2

    Domyślnie

    Super wyprawa - świetne zdjęcia - również te ze strony w stopce. Gratulacje!
    Samsung GX-1S|D300|SB-800|YH-324 + 327RC2|MeiKe MK-D300|Kata 3N1-30

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    nr 10 jest mocne, ma w sobie cos

  5. #5

    Domyślnie

    By wykonać wieczorne zdjęcie nr. 1, to był efekt obróbki, czy zastosowany statyw/monopod - a jeżeli statyw, to jaki był na tyle lekki, by go ze sobą targać? Zastanawiam się właśnie nad narzędziem do nocnych zdjęć, które będzie stanowiło właściwy kompromis pomiędzy wytrzymałością, a wagą i rozmiarem.
    Samsung GX-1S|D300|SB-800|YH-324 + 327RC2|MeiKe MK-D300|Kata 3N1-30

  6. #6

    Domyślnie

    Powiem tak, mam statyw benro - solidne wykonanie, w pierwszy dzień łaziłem z nim jak osioł, nie wykonawszy ani jednego zdjęcia. W tym wypadku to efekt lekkiego niedoświetlenia zdjęcia w trakcie wykonywania (poniżej dane z exifa) oraz naturalnego statywu, jakim było ogrodzenie oddzielające drogę od deptaka. Zdjęcie jest prosto z puszki, nie byłozadnej korekcji w Lightroomie, poza eksportem do jpg i wyostrzeniem przy nim. Z całego wyjazdu nie przywiozłem ani jednego zdjęcia ze statywu. Jednak w sytuacji, gdy dziennie robiliśmy około 12-15 km na nogach, do tego miałem z 8-9 kg sprzętu dodatkowo statyw to koszmar. Jeśli miałbym brać na taką wycieczkę statyw ( bo było kilka sytuacji, gdy statywu brakowało)to tylko i wyłącznie jakieś maleństwo.
    Producent: NIKON CORPORATION
    Model: NIKON D90
    Obiektyw: Sigma 70.0-200.0 mm f/2.8
    Data wykonania: 2010-04-30 20:02:43 +0200
    Długość ogniskowej: 185.0mm (Ekwiwalent 35mm: 277mm)
    Przysłona: f/8.0
    Czas ekspozycji: 0.0080s (1/125)
    Czułość ISO: 200
    Korekta ekspozycji: brak
    Pomiar światła: Matrycowy
    Program ekspozycji: Ręczny
    Tryb ekspozycji: Ręczny

  7. #7

    Domyślnie

    Super, ale pewnie tym co powiem wykonam burzę : w 1 drażni mnie to światło na pierwszym planie Nie wiem, czy bym się nie dopuścił zamalowania go brutalnie, choć wtedy ktoś uważny zapyta : "co się stało z sygnalizacją świetlną?"
    D700, MB-D10, SIGMA 15 mm 2.8, 24-70 2.8, 50 1.8, 80-200 2.8, SB 900, SB 600, DAKINE SEQUENCE,

  8. #8

    Domyślnie

    mnie urzekła i za serce złapała dziesiątka
    fantastycznie wychwycone
    jeśli byłaby możliwosć otrzymania go w większym formacie z Twoim podpisem to zawisło by w ramce u mnie na ścianie i cieszyło oczy
    Ostatnio edytowane przez cheyenne ; 06-02-2011 o 13:52

  9. #9

    Domyślnie

    Smutny ten Twój ПAPИЖ taki jakiś.
    Tutaj jest... podpis

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Grizzzly Zobacz posta
    Super, ale pewnie tym co powiem wykonam burzę : w 1 drażni mnie to światło na pierwszym planie Nie wiem, czy bym się nie dopuścił zamalowania go brutalnie, choć wtedy ktoś uważny zapyta : "co się stało z sygnalizacją świetlną?"
    degustivus - ja na to światełko polowałem



    Cytat Zamieszczone przez cheyenne Zobacz posta
    mnie urzekła i za serce złapała dziesiątka
    fantastycznie wychwycone
    jeśli byłaby możliwosć otrzymania go w większym formacie z Twoim podpisem to zawisło by w ramce u mnie na ścianie i cieszyło oczy
    wyślij mi na PM adres e-mail oraz info w jakiej chcesz rozdzielczości.




    Cytat Zamieszczone przez amirez Zobacz posta
    Smutny ten Twój ПAPИЖ taki jakiś.
    No smutny jakiś taki - tak jak i ten z Montmarte weselsze masz La Défense

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •