Close

Strona 23 z 33 PierwszyPierwszy ... 132122232425 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 326

Wątek: Err nikon D80

  1. #221

    Domyślnie

    To tym razem padło na mnie ;-(
    HELP!!!

  2. #222
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2012
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    7

    Domyślnie

    Ile miał na liczniku zanim padł??

  3. #223

    Domyślnie

    A to tam jest licznik ??

    kupiłem w 2008 roku, robiłem sporadycznie zdjęcia. Raczej mało.

    Pomoc Grzegorza okazała się szybka i niezawodna. Polecam.

  4. #224

    Domyślnie

    Licznik jest w opandzie, jak się ściągnie fotkę. W moim "Err" wylazł po około 8500 zdjęć (4 lata sporadycznego używania). Podobno przebieg aparatu dla tej awarii nie ma żadnego znaczenia.

  5. #225
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2012
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    7

    Domyślnie

    No tez mi się tak wydaje zależy jak się porostu trafi, ja kupiłem swojego w 2009 tez sporadycznie używałem, po 17000 pyknięć ERR. Dzisiaj oglądałem na YT nikona d7000 po 4 miesiącach to samo ERR. Po naprawie u Grzegorza wszystko działa jak należy.

  6. #226
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2011
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    79

    Domyślnie

    W/g mnie sprawa wygląda tak że nawet gdyby aparat po kupieniu nie został wyjety z pudełka, to po okresie 3-4 lat przy wykonaniu pierwszej klatki error i tak by się pojawił i tak. Ilość zdjęć absolutnie nie ma tu znaczenia - tylko czas.

  7. #227
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2012
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    7

    Domyślnie

    No coś w tym musi być

  8. #228

    Domyślnie

    witam serdecznie ,ciesze sie że udało mi sie Panie grzegorzu natknąć na Pana ,mam tak isam probelm jak wielu z nikonem d80 błąd err ,moge prosic o jakis numer tel aby sie z panem skontaktwoac i umowic na naprawe?? pozdrawiam.Tomasz

    Panie grzegorzu ,przec chwila sie zarejestrowałem i nie znam tego forum dokladnie
    mozna z panem teraz porozmawiac on line
    Ostatnio edytowane przez Rafał_Sz ; 19-07-2013 o 16:47 Powód: pis.

  9. #229

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomexll Zobacz posta
    witam serdecznie ,ciesze sie że udało mi sie Panie grzegorzu nadtknac na Pana ,mam tak isam probelm jak wielu z nikonem d80 błąd err ,moge prosic o jakis numer tel aby sie z panem skontaktwoac i umowic na naprawe?? pozdrawiam.Tomasz

    Wyślij PW/PM (prywatną wiadomość):

    Cytat Zamieszczone przez adolfik9501 Zobacz posta
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  10. #230

    Domyślnie

    Cześć, zaglądam tu bardzo rzadko, ale dopadł mnie również problem Err, tyle, ze w D70s (tylko jak przeglądam forum, to już nigdzie nie widzę takiego podrozdziału! chyba jestem z lamusa). Mój kochany D70 wziął i padł w weekend z obiektywem nikkora 35 mm i teraz mam dylemat - aparat ma prawie 6 lat, ale obiektyw nowy, jeszcze na gwarancji - czy winą było body? czy obiektyw? Bo jak obiektyw to powinnam go oddać do naprawy gwarancyjnej do Nikona, a jak body to wolę gdzieś na mieście (mieście Warszawie), bo pewnie taniej. Kiedyś byłam w serwisie , ale juz lata temu i jakoś nie wiem czemu nie pomogli, a 100 zł chcieli za samo zerknięcie!
    Uszkodzenie rozegrało sie w ciągu 3 zdjeć - najpierw kliknął, zrobił zdjecie, ale lustro ne opadło z powrotem, po drugim kliknięciu odblokował sie, zrobił jeszcze ze 2 zdjecia i znów kliknął połowicznie, wyświetlił Err i "kuniec" - nawet lampa się nie podnosi, choć zdjęcia i menu wyświetla. W obiektywie mam zacisnięte listki przesłony, choć było robione na priorytecie przesłony 3,2.
    Co szanowni koledzy (bo w większości chyba koledzy sie udzielają) poradzą? Gdzie pójść?
    Jozar, Nikon D70s i 801 oraz maleństwo automat Fujik "do kieszeni", na narty najlepszym aparatem komórka

Strona 23 z 33 PierwszyPierwszy ... 132122232425 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •