No, jest moc w tym kadrze i ten piękny dwupłatowiec.
Super fota!
Szukaj
No, jest moc w tym kadrze i ten piękny dwupłatowiec.
Super fota!
Bardzo mi się podoba!
Zapraszam
<a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>
Ciekawe zdjecie, przyjemne BW, ale winieta zbyt mocna jak dla mnie![]()
Ładnie zrobione.Winieta może i mocna,ale do przyjęcia.
Pozdrawiam
Andrzej.
Mrocznie, ciemno, groźnie... bardzo fajnie jak dla mnie, mimo tej winiety.
Rewelacja. Mimo zbyt dużej jak dla mnie winiety
supernic dodać
Skontaktuj się z nami