Witam. Myślę o zakupie polarka na mojego N 35/1.8. Przeglądając Allegro znalazłem taką oto redukcję filtrową http://allegro.pl/item1047506906_red...52mm_67mm.html
Jako, że posiadam polar właśnie na 67mm, to taka opcja redukcji bardzo mnie zainteresowała- z przyczyn finansowych oczywiście. Moje pytanie do Was forumowiczów: Czy ktoś z Was korzystał z takich redukcji i czy powinienem się spodziewać jakichś przykrych konsekwencji przy zastosowaniu CPL 67mm z redukcją na szkle o średnicy 52mm?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami