Close

Strona 2 z 25 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 247
  1. #11

    Domyślnie

    Ja też, ja też full wypas poproszę...

  2. #12

    Domyślnie

    Nazbiera się, spokojna marchewka ;o) I nie ma za co ;o)
    The Iron never lies to you. You can walk outside and listen to all kinds of talk, get told that you’re a god or a total bastard. The Iron will always kick you the real deal.

  3. #13

    Domyślnie

    Ja również poproszę full pakiet.
    oj tam, oj tam.

  4. #14
    Rozmowny Awatar Karl Johansson
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Kraków/czasem Gdańsk, ale na razie nie
    Posty
    717

    Domyślnie

    Ja, wstępnie, też chętnie - pełny pakiet:]
    D300
    Nikkor 24 2.8D, Nikkor 50 1.4G, SB-900

  5. #15

    Domyślnie

    Marcinku, zaktualizowane.
    Nastepna aktualizacja w niedzielę wieczorkiem.

  6. #16

    Domyślnie

    Wybaczcie zaśmiecanie wątku ale jeśli mieszkam na miejsu ale nie jestem zrzeszony i chciałbym sie z wami pointegrować w czasie większości tych atrakcji to można wpaść? pozdrawiam
    posiadam kuku na muniu, poszukuje wspólnika z fiksum dyrdum

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sheva Zobacz posta
    Wybaczcie zaśmiecanie wątku ale jeśli mieszkam na miejsu ale nie jestem zrzeszony i chciałbym sie z wami pointegrować w czasie większości tych atrakcji to można wpaść? pozdrawiam
    jak najbardziej, czekamy na Ciebie, możesz z nami się pokręcić, a jak jesteś na miejscu to nocleg już masz

  8. #18

    Domyślnie

    Jeżeli pozwolicie to przyłącze się do Was w trakcie zwiedzania Katowic Giszowca,
    a i na przejażdżkę tramwajem byłbym bardzo chętny (a już na pewno gdy uda się załatwić
    przejazd specjalny ).
    Pozdrawiam
    Kobieta powinna zawsze pozostać kobietą ,ale nie musi ,a mężczyzna ,który nie jest mężczyzną jest już niczym .. B.Bardot

  9. #19

    Domyślnie

    a niech to gęś kopnie, sprawdzam kalendarz i niestety mam na 4 wrzesień zlecenie ślub, więc odpadam szkoda, bo chciałem być

  10. #20

    Domyślnie

    Udało mi się zorganizować dla nas, dla zainteresowanych, dodatkowe pkt programu zlotu;
    Otóż baza noclegowa znajduje się na terenie Rezerwatu przyrody Segiet, który można zwiedzać z przewodnikiem.
    Ponadto jeśli dopisze pogoda i będą zainteresowani, ( proszę o pisanie przy zgłoszeniu ), to można towarzyszyć pracy entymologów w nocy ( nocne łowienie owadów na światło ) fotografując różne okazy owadów.
    Oczywiście jest to dodatkowa propozycja, jednakże dobrze byłoby wiedzieć wcześniej czy będą chętni,
    ponieważ wiąże się to z organizacją ( przewodnik, biolog- naukowiec )
    Pzdr, Andrzej

    Fotografia to sztuka uchwycenia momentu .

Strona 2 z 25 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •