Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Szukam Stocków

  1. #1

    Domyślnie Szukam Stocków

    Mam prośbę, proszę o namiary na stocki ze zdjęciami o tematyce "szeroko pojęte prawo" - ale, i tu haczyk... w całkowicie polskim wydaniu.
    Nie ma problemu ze znalezieniem takich zdjęć na serwisach zachodnich, ale są to w 99% zdjęcia wskazujące na - najczęściej - amerykańskie pochodzenie (flaga usa, młotek sędziowski, dolary na szalce wagi, itp...).

    Z góry dziękuję.
    "Często kończy się na formie, nic z tego nie wynika. Po tym jak Marcel Duchamp ogłosił, że pisuar ustawiony na środku jest dziełem sztuki - artystą może być każdy..." - R. Opałka

  2. #2

    Domyślnie

    Tylko czy to maja byc stocki czy moga byc agencje?
    bo jesli agencje to tak na szybko znalazlem to:


    a pewnie jakby lepiej poszukac to by sie wiecej znalazlo

  3. #3

    Domyślnie

    to mają być zdjęcia za "rozsądną cenę", ale to mają być zdjęcia na www - więc takie barachło jak wyżej odpada - to to ja sam mogę sobie zrobić.
    proszę o namiary na strony www

    szukam polskiego odpowiednika czegoś takiego:
    http://www.bigstockphoto.com/search/?q[st]=justice&q[color]=&q[si]=hot&q[cat][main]=Business&q[ill]=any&q[uid]=&q[ori]=&q[fmt]=&q[rel]=Both&q[adl]=n&q[pm]=show&q[lp]=Any&x=0&y=0&engine=SS&catid=22&queryppn=1
    Ostatnio edytowane przez eldritch ; 18-05-2010 o 19:28
    "Często kończy się na formie, nic z tego nie wynika. Po tym jak Marcel Duchamp ogłosił, że pisuar ustawiony na środku jest dziełem sztuki - artystą może być każdy..." - R. Opałka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •