Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Kabura.

  1. #1

    Domyślnie Kabura.

    Wiem, wiem, pewnie było o torbach niemało, ale ja mam konkretne pytania.

    http://www.quass.pl/foto.htm - Vega 170
    http://www.allegro.pl/item143836392_..._d70s_d50.html
    http://transit.pl/shop.php?a=opis_pr...&categorie=177

    Czy one różnią się jakościowo? Mam na myśli Quass od Lowepro.

    Bo chcę kupić sobie coś na aparat, a że mam tylko to co mam w podpisie, to chyba kabura na razie starczy, prawda?
    "Wolność twojej pięści musi być ograniczona bliskością mojego nosa."

  2. #2

    Domyślnie

    ja mam lowepro i jestem zadowolony, natomiast uzywam wiekszej kabury ze wzgledu na wieksza ilosc osprzetu czyli offtrail 2
    Nie jestem szumofobem, używam cropa i jak potrzebuje wysokiego ISO.
    Tamzooka 150-600, T 300 2.8 kenko TC 1,4 2,0

  3. #3

    Domyślnie

    lowepro jak najabardziej klasa sama w sobie i nie do zdarcia
    D80 + MB-D80, N50 1.4D, N85 1.8D, N180 2.8D, SB-900

  4. #4

    Domyślnie

    Jakby co to mam na zbyciu Lowepro Topload Zoom 2 http://www.torbylowepro.pl/product_i...roducts_id=193 , z kompletem dokumentów (80 zł).
    Kupiona - z tego co pamiętam - w maju tego roku.
    Niestety juz się w nią nie mieszczę ... bo dokupiłem gripa do D80.

    Potwierdzam - Lowepro - klasa sama w sobie, produkt bardzo porządny, praktycznie niezniszczalny w końcu nie od parady ma wieczystą gwarancję.
    MarcinWilk

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mswilk Zobacz posta
    Jakby co to mam na zbyciu Lowepro Topload Zoom 2 http://www.torbylowepro.pl/product_i...roducts_id=193 , z kompletem dokumentów (80 zł).
    Kupiona - z tego co pamiętam - w maju tego roku.
    Niestety juz się w nią nie mieszczę ... bo dokupiłem gripa do D80.

    Potwierdzam - Lowepro - klasa sama w sobie, produkt bardzo porządny, praktycznie niezniszczalny w końcu nie od parady ma wieczystą gwarancję.
    Kurdę... A akurat wczoraj wygrałem aukcję nowego Lowepro TLZ 1 za 66 zł + 7 zł przesyłka. Gdybym wiedział wcześniej, wziąłbym tę od Pana.
    "Wolność twojej pięści musi być ograniczona bliskością mojego nosa."

  6. #6

    Domyślnie

    ... zwłaszcza że jesteśmy z jednej miejscowości !
    ale jakby co to mam jeszcze na zbyciu Plecak Lowepro CompuRover AW http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=14364
    MarcinWilk

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •