Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Miasto: Barwy Nocy I

    Za cholerę nie znalazłem odpowiedniego działu do takich zdjęć... Zatem spróbuję tutaj, mimo, że bez czynnika ludzkiego. Możliwe, że kiedyś dorzucę wersję II - bardziej humanitarną. Tak trochę eksperymentalnie, ale nie wiem na ile interesująco. Ot próbki z nieplanowanych, niemal reporterskich, strzałów z ręki. Zapraszam do krytyki.

    1.

    2.

    3.

    4.

  2. #2

    Domyślnie

    Jak człowiek się trochę uprze to znajdzie na tych zdjęciach kilka osób przynajmniej trzy Na drugim zdjęciu podoba mi się to że całe oprócz rejestracji jest rozmazane choć nie wie czy to w ogolę jest taką fajną rzeczą Ciekawe co wyszłoby Ci jakbyś wziął statyw...

  3. #3

    Domyślnie

    1 i 4, moim niefachowym okiem, poległy z braku ostrości. Jednak statyw to fajna sprawa. 2 ciekawa. Właśnie ze względu na ostre nr rejestracyjne.
    1 to na Połczyńskiej ?
    nikon i nikkory oraz troszkę w:
    http://mirroo.pl/

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mirroo Zobacz posta
    1 i 4, moim niefachowym okiem, poległy z braku ostrości. Jednak statyw to fajna sprawa. 2 ciekawa. Właśnie ze względu na ostre nr rejestracyjne.
    1 to na Połczyńskiej ?
    Tak, Połczyńska. A co do ostrości to coś w tym jest... chociaż nie jestem jakoś jej maniakiem (jak widać )

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mOSAd Zobacz posta
    Tak, Połczyńska. A co do ostrości to coś w tym jest... chociaż nie jestem jakoś jej maniakiem (jak widać )
    Jak się wypogodzi, pójdę tam i spróbuję zrobić to po swojemu (właściwie to ciekawe czemu do tej pory tam nie byłem ???)
    nikon i nikkory oraz troszkę w:
    http://mirroo.pl/

  6. #6

    Domyślnie

    na nie...zwykłe pstryki, nie można się dopatrzeć czegoś ciekawego na tych zdjęciach...

    p.s. ja tez nie jestem fanem skrajnej ostrości...
    D300s/MB-D10/17-55/35/50/85/70-200/SB600/ i ... brak czasu! Fuji X-T10/X-T20/18/35/56...

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pienia Zobacz posta
    na nie...zwykłe pstryki, nie można się dopatrzeć czegoś ciekawego na tych zdjęciach...
    Podpiszę się.

    Nieuzasadniony brak ostrości, kadry nijakie... technicznie słabiuśko, a zdjęcia o niczym.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    No, mOSAd, wreszcie to Tobie sie dostalo Ale zasluzenie. Koledzy maja racje - brak pomyslu i technicznie slabo. Barwy nocy to niezwykle barwny temat, a Ty nie opowiedziales nam tutaj zadnej ciekawej historii. Moze gdybys rozwinal ktorys z czterech tematow, jakie tu zaczales, byloby bardziej interesujaco?
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  10. #10

    Domyślnie

    Podobasz mi się jako krytyk, często bym się podpisał pod Twoimi opiniami. Zaskoczyłeś mnie wstawiając takie fotki. Nie ma w nich nic na tak ani na nie, nie rozumiem ich. Długo zastanawiałem się co by o nich napisać i... nic mi nie przychodzi do głowy. Pozdrawiam.
    F90X, D600

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •