Close

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 86
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gebels Zobacz posta
    co tanie to drogie
    święte słowa,
    zastanów się

  2. #22

    Domyślnie

    Ja bym zdecydowanie sobie odpuścił.
    Migawka niepewna, z wyświetlaczem/szybką też nie będzie tak kolorowo jak Ci się wydaje, Przebieg i uszkodzenie mówi trochę o użytkowaniu aparatu.
    1000zł za migawkę zapłacisz, jeżeli będziesz wymieniał u tych nicponi na ul. Podstępu. W garaży u pana Rysia policzą za migawkę + ze 100zł robocizny.
    Zastanów się, czy warto się w to wszystko bawić, jeżeli planujesz (masz nadzieję) wykonać nim tylko 50k zdjęć z czego prawdopodobnie ok. 75% i tak pójdzie do kosza (chyba, że robisz zdjęcia BARDZO świadomie (pozdrawiam kolegów od analogów)

    Ja szczerze odradzam, ale decyzja i tak należy do Ciebie.
    A może za D300 się rozejrzyj
    D40 | 18-55 | SD-2GB | UV-52mm | Trumny z tektury falistej | Patenty | Nikon? | Ostre Koło | RENTANAL

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    coś trchę mieszasz; nie gwarantowane a testowane, nie 200.000 a 150.000
    Chiba jednak nie 150000 tylko 200000 http://www.cleanimages.com/REview-NikonD2x.asp a czy gwarantowane czy testowane? nazwijmy to z angielskiego: żywotność migawki określa się na 200000 cykli. Siema!

  4. #24

    Domyślnie

    Zdaje się, że chcesz mieć duży aparat, a nie sprawny aparat...
    Kup D90 i będziesz zadowolony.
    MarcinWilk

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pmpmwd Zobacz posta
    Chiba jednak nie 150000 tylko 200000 http://www.cleanimages.com/REview-NikonD2x.asp a czy gwarantowane czy testowane? nazwijmy to z angielskiego: żywotność migawki określa się na 200000 cykli. Siema!
    Materiały marketingowe Nikona jednoznacznie wspominają o 150k, więc nie siej zamętu. W praktyce ta migawa potrafi wytrzymać o wiele więcej, ale też równie dobrze potrafi kojfnąć przed przekroczeniem tego przebiegu - więc zasady nie ma, a ryzyko padu migawki i ogólne ślady walki na korpusie stawiają opłacalność wspomnianej transakcji pod dużym znakiem zapytania.
    D2X to korpus pancerny i solidny jak czołg, z powodzeniem wykorzystywany nawet przez armię amerykańską w działaniach frontowych, ale też nie jest niezniszczalny.

  6. #26

    Domyślnie

    Patrząc tak ogólnie, to chyba się jednak opłaca, bo sprzedawca już dostał dwie propozycje, że niby ja zrezygnowałem i dałem cynka żeby kupić. A co do wypowiedzi mswilk, to nie potrzebuję dużego aparatu, ale potrzebuję aparatu do sportu na zewnątrz - uszczelnionego, z dużą ilością mpx, szybką serią i szybkim af'em. Ergonomia też dla mnie ważna. Chcę zmienić z Canona 30D.

  7. #27

    Domyślnie

    Chyba po prostu chcesz go kupić i szukasz tu potwierdzenia
    Uszczelniony z pękniętą szybką? Choćby i po wymianie może różnie z tym być...

  8. #28

    Domyślnie

    Szybkę sobie sam dobrze uszczelnię, z tym problemu nie będzie, tylko pod znakiem zapytania stoi migawka, która nie wiem czy wytrzyma jeszcze jakiś czas. Kuurcze, fajnie byłoby mieć profi puchę - ta ergonomia, szybkość, no i super obrazek na ISO 100 A co do postu wyżej, to zgadza się, szukam właśnie jakby potwierdzenia, ale póki co jeszcze go nie znalazłem

    [edit] Skibek, jeżeli znajdziesz mi D300 za 1800-2000zł, to wysyłam Ci flachę i jestem dozgonnie wdzięczny

  9. #29

    Domyślnie

    To ja Ci dam czego chcesz - KUPUJ.


    Ps. Jak coś będzie nie tak to nie biorę odpowiedzialności za swoje słowa

  10. #30

    Domyślnie

    Taa, dzięki , ale chodziło mi raczej o takie szczere poparcie. Co do szybki to jest to pęknięcie na środku tego wyświetlacza mniej więcej i może powstało przez nawet lekkie puknięcie np. w jakiś kant, ale w to mogę niestety tylko wierzyć

    [edit] Jeszcze do pytania pmpmwd, tak chodzi mi o ten najniższy wyświetlacz mały, gdzie masz iso, wb, jakość itd. I mówisz, że u Ciebie też poszedł? Trochę to pocieszające. Co do głównego to ten jest w bardzo dobrym stanie, jedynie jedna ryska ok 7-8mm, a reszta to mikroryski. Sprzedający chce w poniedziałek wysłać mi fotki (bo nie zrobiłem sam) i wtedy coś tu też zarzucę i ocenicie jak wygląda ok?
    Ostatnio edytowane przez tomek20stencel5 ; 15-05-2010 o 20:27

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •