Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36
  1. #31

    Domyślnie

    Zyskałeś za to doświadczenie i piękne foty. Coś za coś. Szczerze współczuję... Kradzieży oczywiście.

  2. #32

    Domyślnie

    Postaram sie cos wstawic dzisiaj. Pytanie tylko czy mam to zrobic tutaj czy w oddzielnym temacie?
    Nikon D3, N AF-S 50mm f1.4 G, N AF-S 70-200mm VRII, N AF-S 24-70, N AF-S 16-35 VR, N AF-S 300 f4, SB-900
    http://mwalasinski.com

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Matti2 Zobacz posta
    Jezeli chodzi o kradzieze to ja akurat jestem ubozszy o dowod osobisty i prawo jazdy oraz 20 Ojro .
    Współczuje
    Nie było problemów na lotnisku z wpuszczeniem na samolot?

    A na foty, załóż swój wątek w tym dziale i tam je powrzucaj - z wyjątkiem fot backstage'owych gdzie masz uczestników ekspedycji - "ich" wrzucaj do wątku otworzonego przez Grześka pt. "Ludzie"
    Wychowany na Fuji...

    Obecnie - "jedną nogą" w Nikonie... =]

  4. #34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Matti2 Zobacz posta
    Postaram sie cos wstawic dzisiaj. Pytanie tylko czy mam to zrobic tutaj czy w oddzielnym temacie?
    W oddzielnym, w dziale Fotoekspedycja Barcelona. Chyba, że masz ludzi z Fotoekspedycji, tych wstawiasz do tematu ludzie, który już istnieje.

  5. #35

    Domyślnie

    Bylby problem gdyby nie to ze mialem jeszcze paszport ze soba ;p
    Nikon D3, N AF-S 50mm f1.4 G, N AF-S 70-200mm VRII, N AF-S 24-70, N AF-S 16-35 VR, N AF-S 300 f4, SB-900
    http://mwalasinski.com

  6. #36

    Domyślnie

    Wrocilem w czoraj z Barcelony. Chodzilem z corkami po calym miescie. Korzystalismy z metra i pociagow. Bylem nastawiony, ze sa kradzieze i staralem sie byc ostrozny. Nie spotkalem sie z zadna proba kradziezy. Zarowno ja jak i corki chodzilismy z aparatami w rekach cale 6 dni. Plecaki z dodatkowym sprzetem na plerach. Nic nie zginelo.

    Co do cen. To dopiero sa kieszonkowcy! Puszka coli w centrum 2,5, byle kanapka u mac'a ok 7-8 euro. Wszedzie ceny sa takie same jak w Polsce, tyle, ze u nas w zlotowkach, a tam w euro
    Za to maja bardzo dobra wode cytrynowa Aquarius (firmy coca cola). U nas jej niestety nie ma.

    Za to 60 km od Barcelony maja park wodny Water World. Bajka! 140 tys. m2 zjezdzalni i atrakcji wodnych. 25 euro za caly dzien, dowozi bezplatny autobus 2 x dziennie.

    I woda w morzu jak w wannie ciepla i czysta. Jak zrobie to wrzuce kilka fotek z nurkowania (zrobione malpa Olimpusa) .
    Na 17 metrach widac na kilkanascie metrow! Mozna zbierac fanty z dna

    Drogi. Super! Dojedziesz w sumie wszedzie nie stojac w korkach. Wyjezdzalem w piatej po poludniu z Barcelony i nie stalem w zadnym korku! 2 min w kolejeczce do bramki. Z placu Katalonia do Santa Susana w 1 h. Drogi sa bajeczne.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •