Zdecydowałam się na zakup Nikona d5000 ale ostatnio wyczytałam że Nikon niecały rok temu wypuścił na rynek wadliwą serię. Lustrzankę kupowałabym w sklepie internetowym chyba że w sklepie znajdę Nikona d5000 w przystępnej cenie. Moje pytanie brzmi: Czy Nikon usunął już problem błędu fabrycznego w d5000?
Z góry dzięki za odpowiedź i przepraszam jeśli napisałam nie w tym dziale. Jestem tu nowa.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami