Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

    Domyślnie Obsada David Duchovny

    Witam, orientujecie się może jaki był tytuł filmu z Davidem Duchovny, w którym gra on policjanta, którego zabili. Osierocił w tym filmie dzieci (dziecko) i żonę, która do tej pory była bardzo wierzącą osobą, a po śmierci męża policjanta przestaje wierzyć w Boga i trafia na samym końcu do czyśćca. Byłbym wdzięczny za pomoc. Dawno temu oglądałem ten film i niezły był o ile dobrze pamiętam.

    nie pisać tylko, że to ARCHIWUM X

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    ENG: "Things We Lost in the Fire"
    PL: "Druga szansa"
    Pozdrawiam, Kamil
    Analogowo i manualnie: 12XP i ChCE3 :: S18/3,5 :: CZ35/2,4 :: H58/2,0 :: V70-210/4,5-5-6 :: P135/2,8 :: DC25

  4. #4

    Domyślnie

    Najlepsza rola Duchovnego:
    jako Denise Bryson w Miasteczku Twin Peaks

    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sea21 Zobacz posta
    Najlepsza rola Duchovnego:
    jako Denise Bryson w Miasteczku Twin Peaks
    Zniszczyłeś mi dzieciństwo zbudowane w oparciu o maniakalne oglądanie X-Files
    czarne puszki, brudne słoiki, granaty, jakieś kable, elektroniczne ustrojstwa, błyskające cosie i metalowe tyczki coby się podeprzeć można było

  6. #6

    Domyślnie

    WTF powaznie!!
    Kilka aparatow, dronow, gimbali i takie tam...

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KaeF Zobacz posta
    ENG: "Things We Lost in the Fire"
    PL: "Druga szansa"

    dziękuję kolego

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kwiatek111 Zobacz posta
    WTF powaznie!!
    Poważnie. Grał agenta DEA i był przy okazji transikiem
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  9. #9

    Domyślnie

    Ale transikiem byl filmowo, czy faktycznie? ; >

  10. #10

    Domyślnie

    Filmowo na pewno ale w realu to kto go tam wie
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •