Pytanie jak poprawnie ustawić Balans Bieli w każdej sytuacji, czy stosowanie białej kartki jako wzorca jest wystarczające ( pre) ( pomijam kwestie związane z ekspozycją )

Jak to jest u Was, a może ktoś reguluje temperaturę na oko za pomocą K.

dzięki z opowiedż