Pytanie jak poprawnie ustawić Balans Bieli w każdej sytuacji, czy stosowanie białej kartki jako wzorca jest wystarczające ( pre) ( pomijam kwestie związane z ekspozycją )
Jak to jest u Was, a może ktoś reguluje temperaturę na oko za pomocą K.
dzięki z opowiedż
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami