Witam, dopiero "raczkuje" w obróbce zdjęć i mam kilka pytań o program AP CS4.
Często w tym programie użymam np. Saturation, Exposure i kilku innych funkcji. Za każdym razem muszę kliknąć na Image/Adiustments i wybrać mychą to co chcę. Troche jest to uciążliwe i czasochłonne. Skróty klawiszowe są tylko do niektórych funkcji i w dodatku są niezbyt poręczne (wymagają często użycia obydwu dłoni).
1. Czy można w tym programie wyciągnąć interesujące mnie funkcje w jedno okienko, które będzie cały czas otwarte?
2. Czy skróty klawiszowe mogę sobie pozmieniać?
3. Czy oglądająć zdjęcie w programie Nero PhotoSnap Viewer mogę jednym skrótem klawiszowym otworzyć oglądane zdjęcie w Photoshopie?
Jeśli możliwe jest to do wykonania, proszę o wskazówki jak to to zrobić.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami