Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Dx0 6 - promocja

    Witam,

    jako ze czasami dyskutujemy na temat użyteczności tego programu, a zwłaszcza jego możliwościach korekcji optycznej, pomyślałem, ze może kogoś ta wiadomość zainteresuje.
    Z okazji wypuszczenia wersji 6 na Maca (MAC i WIN maja wreszcie tę samą wersję 6.2), firma proponuje następującą promocje ważną do 15-go czerwca :
    - DxO Standard : 99€
    - DxO Elite : 199€

    Więcej szczegółów tutaj
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  2. #2

    Domyślnie

    Fajnie,dzięki za linka, może się skuszę bo ostatnia wersja w trialu nawet mi odpowiadała.

    Swoją drogą ciekawą politykę cenowo informacyjną prowadzą, Można było kupić soft za Euro, funty i dolary - różnice na przelicznikach były spore coś koło 20% (oczywiście najdrożej w euro, chyba najtaniej było w dolarach). Przy czym kraj nie musi być w strefie euro, a raczej w strefie wpływów . Amerykanie i Afgańczycy mieli taniej, ale np Rosjanie i Bośniacy muszą płacić w ojro. Ludziska na forum pytali trochę, pomstowali na tą niesprawiedliwość (potem część postów gdzieś "uleciała z wiatrem" - albo ja ich nie mogłem odnaleźć). Teraz firma (od kilku dni) na podstawie IP komputera pokazuje tylko ofertę dla regionu (nie ma już dostępu do oferty m.in dla GB i USA - trzeba prosić DXO o specjalny dostęp) - ale dla nich także promocja jest pewnie jeszcze bardziej atrakcyjna.

    Ciekawe, czy dało by się zakupić oprogramowanie za dolary. Chyba wyszłoby jeszcze taniej.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •