Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: tenba

  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2009
    Miasto
    kalisz wielkopolska
    Posty
    17

    Unhappy tenba

    witam

    potrzebuje torbe TENBA MESSENGER LARGE i nigdzie nie moge kupić może ktoś mi pomoże i wyrazi opinie o tej torbie
    D90 ,nikkor 50mm 1,8 ,SB 900

  2. #2

    Domyślnie

    tak jak ja Crumplera 6MDH poszukuje :P
    FX|D800|D700|2470|50 1.4G|85 1.8G|70200|SB900 | 910 + plecak i pierdoły
    "The wicked flee when none pursueth..."

  3. #3

    Domyślnie

    Dystrybutorem Tenby jest zdaje się Pstryk.pl
    W razie czego jest jedna na allegro, niestety licytacja.

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2009
    Miasto
    kalisz wielkopolska
    Posty
    17

    Domyślnie

    wiem bo pierwszy zalicytowałem chciałem sie dogadać ale pani nie ugięta a pstryk ani sztuki nie ma i chyba będe zmuszony zUSA sprowadzić choć za dużo zachodu
    D90 ,nikkor 50mm 1,8 ,SB 900

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •