witam
potrzebuje torbe TENBA MESSENGER LARGE i nigdzie nie moge kupić może ktoś mi pomoże i wyrazi opinie o tej torbie
Szukaj
witam
potrzebuje torbe TENBA MESSENGER LARGE i nigdzie nie moge kupić może ktoś mi pomoże i wyrazi opinie o tej torbie
D90 ,nikkor 50mm 1,8 ,SB 900
tak jak ja Crumplera 6MDH poszukuje :P
FX|D800|D700|2470|50 1.4G|85 1.8G|70200|SB900 | 910 + plecak i pierdoły
"The wicked flee when none pursueth..."
Dystrybutorem Tenby jest zdaje się Pstryk.pl
W razie czego jest jedna na allegro, niestety licytacja.
wiem bo pierwszy zalicytowałem chciałem sie dogadać ale pani nie ugięta a pstryk ani sztuki nie ma i chyba będe zmuszony zUSA sprowadzić choć za dużo zachodu
D90 ,nikkor 50mm 1,8 ,SB 900
Skontaktuj się z nami