Szukaj
Próbuję się doszukać czegoś na tych zdjęciach, ale mi nie wychodzi.
Jeśli w pierwszym chciałeś pokazać plakat na ścianie, to po co rząd uciętych krzeseł, a jeśli chciałeś pokazać wnętrze, to urżnięte nogi krzeseł wyglądają jeszcze gorzej. Moim zdaniem całkowicie do poprawki.
Na drugim staram się znaleźć coś szczególnego - ale jest irytująco ciasno: lewa futryna urżnięta, podłoga wewnątrz też, ścianka pomiędzy drzwiami też niecała... Ja rozumiem, że 18 mm to szeroko, ale tutaj - jak się okazuje - jeszcze za mało szeroko. Może lepiej byłoby zrobić jakiś detal, np fragment scianki z dziurą z filiżanką i do tego kawałek futryny... Scianka niebieska (zimne), filiżanka biała, futryna brązowa (ciepłe). Gdyby jeszcze w tle była żółta ściana lewego pokoju...Tylko głośno myślę.
Bombel. chcialem pokazac szeroki kąt ale faktycznie na tamto miejsce 18mm to za malo :/ przydaloby sie ze 12 . Miejsce super ale nawet w czesci nie oddalem tego klimatu ktory tam jest. drzwi ciasno obok siebie i po srodku kolumnienka ktora je dzieli stojąc cntralnie jednym okiem widzialem lewa sale a drugim prawą. Szkoda ze tego fotka nieoddala. na drugim ucialem podloge bo zmieniala kolor i widoczny bym jasniejszy pasek . tak czy siak postarm sie tam wpasc ponownie . mielem doslownie 5 minut zeby tam popstrykac wiec nie mialem czasu na detale.
hmmm....albo jestem jakaś ślepa albo czegos nie rozumiem
co niby mają przedstawiac te zdjęcia i co sugeruje ten tytuł ..kilka krzeseł na okropnej niebieskiej ścianie ?
co to za miejsce ?
nie ma ciekawszych "wnętrz" ?
jak dla mnie zdjęcia nic nie przedstawiają ,to tytułowe wnetrze jest w dodatku tak brzydkie że jesli miałabym w takim pracowac to bym się zwolniła
Tak mi wpadło do głowy, że mógłbyś spróbować uratować dwójkę robiąć (ze statywu) dwa pionowe kadry i łącząc je jak panoramę. Co zyskujesz? Szerszy widok od góry i dołu, czyli to, czego najbardziej brakuje na tym obecnym zdjęciu.
Inną metodą uratowania zdjęcia jest kupno NIkona 12-24![]()
Madziulek zdjęcia przedstawiają wnętrze budynku. Na drugim widoczne są dwa wejścia do sal wykladowych. Na pierwszym zaś - rząd krzeselek, a nad nimi plakat Beatlesow. Tytul natomiast sugeruje ze wszystkie (dwa) zamieszczone w tym poscie zdjęcia zrobione zostaly wewnątrz budynku.
Bombel - faktycznie nie wladlem na taki myk , za malo doswiadczenia . Postaram się w przyszlości zastosować taki numer. Dzieki za podpowiedź. 12-24 jak narazie zbyt blisko slońca.
Pozdrawiam i dzieki za konstruktywne komentarze.
nie uwazam. Wrzucilem to na forum gdyz chcialem wiedzieć co o tym myślicie. Mi podoba sie fotka z krzesłami , gdybym tego nie wrzucil- nie dowiedzialbym sie o mozliwosci fotografii pionowej połaczonej w celu poszerzenia kąta. Przydalo mi się to, wiec wrzucenie tych fotek uwazam za calkowicie uzasadnione. Nie wszystkie fotografie podobają sie mi czy komukolwiek innemu. Wszystko to kwestia gustu i zachowania pewnych norm. Mysle ze forum powstalo wlasnie w celu dzielenia sie z innymi swoimi doswiadczeniami i zdjęciami, a takze w celu nauki samej fotografii. Twoj komentarz :
"hmmm....albo jestem jakaś ślepa albo czegos nie rozumiem
co niby mają przedstawiac te zdjęcia i co sugeruje ten tytuł ..kilka krzeseł na okropnej niebieskiej ścianie ?
co to za miejsce ?
nie ma ciekawszych "wnętrz" ?
jak dla mnie zdjęcia nic nie przedstawiają ,to tytułowe wnetrze jest w dodatku tak brzydkie że jesli miałabym w takim pracowac to bym się zwolniła" - nie pomaga mi w rozwiązaniu problemu. Miałem mozliwosc fotografować tak kolorowe pomieszczenia i potraktowałem ją jako kolejną lekcje. Tylko ze wzgledu na kolory zdecydowałem sie na takie wnętrze, a nie inne. Z pewnością są ciekawsze miejsca, lecz w chwili fotografowania nie interesowały mnie inne obiekty. i dlaczego tak ironizujesz co ma oznaczać wyraz "wnętrz" , chcesz udowodnić mi jak bardzo tytuł fotek nie pasuje do jpg-ów , czy ktoś Cię zdenerwował i nie możesz znaleźć innego sposobu na wyładowanie złośći jak tylko przez ironię dorzuconą do pieca ? Pozdrawiam
Skontaktuj się z nami