Close

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 74
  1. #21

    Domyślnie

    Oczywiście, wszyscy mogą. Będzie nam bardzo miło.

    Co do dalszej części - już wkrótce

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wilk325 Zobacz posta
    Oczywiście, wszyscy mogą. Będzie nam bardzo miło.
    Tadziu
    nie lubię być "statystą", a w tym wypadku (ten sezon) tak by to wyglądało ze względów czasowo-finansowych
    jednak będę was pilnie obserwował .... i jak przyjdzie czas (fundusze) to się ode mnie nie opędzicie
    czego i Zenowi życzę (bo od niego nie móc się opędzić to sama przyjemność)
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Psychotrop Zobacz posta
    ja też mogę ?

    co zaś kombinujecie bąki pieruńskie ?
    Możesz, oczywiście, że możesz, każdy z poczuciem humoru może
    Pewien młody, dobrze zapowiadający się fotograf z Mińska Mazowieckiego odzyskał swoje D3 i rozwija swój talent…… Po wielu miesiącach pilnej nauki został AS-em w SPFL.PL

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Psychotrop Zobacz posta
    Tadziu
    nie lubię być "statystą", a w tym wypadku (ten sezon) tak by to wyglądało ze względów czasowo-finansowych
    jednak będę was pilnie obserwował .... i jak przyjdzie czas (fundusze) to się ode mnie nie opędzicie
    czego i Zenowi życzę (bo od niego nie móc się opędzić to sama przyjemność)

    Psycholku .................................................. ................................też Cię lubię

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hesja Zobacz posta
    a to jeszcze nie koniec "nowości"
    o kolejnej dowiesz się w Bazie Babilon
    Cytat Zamieszczone przez wilk325 Zobacz posta
    Ciii, to przecież tajemnica
    Jak modelki zamienia się w samoloty to będę strzelal... migawką

  6. #26

    Domyślnie

    Ale plenery będziecie mieli też otwarte ? Takie jak ten w Mińsku do tej pory nie mogę sobie darować że nie byłem
    oj tam, oj tam.

  7. #27

    Domyślnie

    generalnie planujemy imprezy dla Stowarzyszenia
    nic nie stoi na przeszkodzie postarac sie byc choc czlonkiem - sympatykiem (lektura Regulaminu)

    ale moze z Piotrem sie dogadamy i zrobi sie cos wiekszego tez dla calego chetnego grona "koniarzy"
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  8. #28

    Domyślnie

    Czytałem regulamin, nawet na sympatyka trzeba by przedstawić zdjęcia do rekomendacji Radzie Artystycznej stowarzyszenia.
    Inna sprawa to to że z racji wykonywanej obecnie pracy na niektóre z baz Sił Powietrznych RP mam wstęp już teraz a i plener mógłbym właściwie zaliczyć do delegacji.
    oj tam, oj tam.

  9. #29

    Domyślnie

    Można się było spodziewać, że coś knujecie W ostatnim czasie dało się odczuć Waszą rzadszą obecność tutaj. No ale do rzeczy...

    Uwielbiam i szanuję ludzi z pasją, niezłomnie trwających w swojej "dewiacji", gotowych na związane z tym poświęcenia, konsekwentnie podejmujących i realizujących kolejne wyzwania, a przy tym świetnie się bawiących. I chociaż nie byłem z Wami na żadnym lotnisku, zakres ogniskowych moich obiektywów kończy się zaledwie na 200mm, a bojowy samolot odrzutowy w powietrzu widziałem ostatni raz na żywo dobrych kilkanaście lat temu (gdy istniał jeszcze 32 PLRT i Migi 21 lotami ćwiczebnymi nad miastem zakłócały popołudniowy spokój), to jakoś dziwnie całe to AAA (air-art-action ) czuję. Życzę powodzenia, mnóstwa świetnych zdjęć i albumów na księgarnianych półkach. I czekam na kolejne fotorelacje z lotnisk i pokazów!


    PS.
    A korzystając z okazji... Podpis @kurczaka mi o czymś przypomniał. Dyziek, do licha, obiecałeś coś!!!
    Ostatnio edytowane przez FHR ; 11-05-2010 o 00:20

  10. #30

    Domyślnie

    zielony - nie chodzi o to by pojechac do bazy lotniczej

    ale o to by...

    Pojechac Do Bazy Lotniczej


    wszyscy z 13 sierpnia 2009 mogą Ci wyjasnić różnicę

    heh - szkoda, że niektorych zdjec "nie powinno się" pokazywać :P
    bym Ci pokazal o co chodzi
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •