Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: G-17

  1. #1

    Domyślnie G-17

    Takie coś Wam jeszcze pokażę. Te drzewa po lewej z natury są krzywe, znaczy nie są krzywe. One rosną poziomo
    Czymtasem... pozdrawiam bombelkowo

  2. #2

    Domyślnie

    Obiekt rewela, ale światło to ja wolałbym inne, i podłoga jakaś taka pstrokata.

  3. #3

    Domyślnie

    pamiętasz ten kuter z glonami, nie mogłeś go dobrze pokazać i chyba za którymś razem Ci się udało ale w innym kadrze, ta fotografia jest trudna do prawidłowego jej wyeksponowania w takim netowym wymiarze, natłok kontrastowych detali powoduje ze po prostu żle ją się odbiera - widziałbym ja w innym kadrze nie oznacza że jest zła ale w odbiorze jest trudna (nie umiem znależć własciwego słowa )


    pozdrawiam

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Locter Zobacz posta
    Obiekt rewela, ale światło to ja wolałbym inne, i podłoga jakaś taka pstrokata.

    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    pamiętasz ten kuter z glonami, nie mogłeś go dobrze pokazać i chyba za którymś razem Ci się udało ale w innym kadrze, ta fotografia jest trudna do prawidłowego jej wyeksponowania w takim netowym wymiarze, natłok kontrastowych detali powoduje ze po prostu żle ją się odbiera - widziałbym ja w innym kadrze nie oznacza że jest zła ale w odbiorze jest trudna (nie umiem znależć własciwego słowa )
    Kojarzę tamto zdjęcie. Za drugim podejściem jakoś to wyszło. Tutaj też było drugie podejście... przy czym z pierwszego byłem już zadowolony. Tym razem chciałem powiązać wrak z morzem jako dwie nierozerwalne części. W wielu przypadkach to nie łatwe. Tutaj wybrnąłem z tego robiąc 3 zdjęcia i składając to w panoramę. Dlatego też podłoga wyszła taka "prostokątna", a przy okazji wyszło nieczytelne

    Tak to wyglądało rok temu.
    Czymtasem... pozdrawiam bombelkowo

  5. #5

    Domyślnie

    to b/w jest bardzo fajne

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    to b/w jest bardzo fajne
    Podpisuje sie, fajnie wyszło.

  8. #8

    Domyślnie

    Mi tez jakos bardziej podoba sie BW
    www.hubertleszczynski.com
    --------------------------------------
    F_A_C_E_B_O_O_K

  9. #9

    Domyślnie

    Też za BW, jedynie te drzewa wyrastające z kabiny jakoś mi tu nie grają.
    LED ZEPPELIN

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikonozaur Zobacz posta
    Też za BW, jedynie te drzewa wyrastające z kabiny jakoś mi tu nie grają.
    eee tam czepiasz się. Jeszcze była wersja "żaglowiec"
    Ostatnio edytowane przez Al Koholik ; 07-05-2010 o 20:51
    Czymtasem... pozdrawiam bombelkowo

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •