Close

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 61

Wątek: Kibel ;)

  1. #21

  2. #22

    Domyślnie

    a ja się nie zgadzam ze pomysłu brak..wręcz przeciwnie ( choć faktycznie nie każdemu trafią w gusta).Od jakiegoś czasu mam wrażenie ze gdzie nie wejdę to w kółko podobne zdjęcia, jedynie modelki inne, a przy Twoich zatrzymałam wzrok na dłużej co rzadko mi się zdarza, także ja czekam z niecierpliwością na koleje pomysły

    =Iwona=
    NIKON + SZPARGAŁY + CHĘCI + CHĘCI + CHĘCI ...

  3. #23

    Domyślnie

    Dziękuję za wszystkie komentarze.

    Co do miejsca. Sam sie zastanawiałem czy je wybrać, ale właśnie owa przestrzeń, biel, symetria w zestawieniu z tym z czym nam się toalety kojarzą zadecydowało. Bynajmniej nie pociągają mnie brudne i zasyfione fotografie. Wręcz przeciwnie - ubielbiam czystość, sterylność.

    Od razu napiszę, że na potrzeby sesji wszystkie sytuacje były czysto udawane
    Nikon, Apple, Wacom
    LukaszBerlinski.pl | Mój blog

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lookash Zobacz posta
    ps nie pisać mi że zdjęcie z modelką na kiblu podobne do Paziowego. Zauważyłem dopiero w domu.
    wczesniej takie wykonal Kamash i paru innych wiec nei ma sie czym przejmowac nie widzialem jeszcze autorskiego paziowego zdjecia.

    a foty bardzo fajne. daja rade zarowno pomysl jak i ekipa. gratulacje
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  5. #25

    Domyślnie

    Świetna robota. Ja osobiście mam zastrzeżenia do gry modela, ale na szczęście na zdjęciach najlepszych wg mnie, czyli 6 i 3 - jest wszystko idealnie. 4 też niezła. Obróbka mi się podoba.

  6. #26

    Domyślnie

    Po raz kolejny prezentujesz prace, które są świetne i pomysłowo i technicznie. Gratuluję! Warto było zajrzeć. Obróbka bardzo fajna. Dużo dłubałeś w PS żeby tak wyczyścić tę łazienkę? Czy to jakaś całkiem nowa?
    Dxxx i inne.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  7. #27

    Domyślnie

    Zdjęcia i obróbka jak dla mnie perfect.
    Miejsce (wc) również pomysłowe.

    Jedna rzecz natomiast mnie "razi" - to role modeli, które odgrywają: kobieta-maczo i facet-mięczak.
    Nie bardzo podoba mi się te "garbienie" się modela, jego przyjmowanie pozycji embrionalnej - takie kulenie się.

    Oczywiście to tylko stylizacja, gra modeli pod sesję...

  8. #28

    Domyślnie

    jest konkret - jest energia!!! wykonanie na duże TAK! ale: 09 nie, 06 Pani powinna być bez tych "majtów"

    Pozdrawiam serdecznie
    Photography-is an illusion of reality with which we create our own private world...

    www.052b.com

  9. #29
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2010
    Miasto
    Wieliczka
    Posty
    186

    Domyślnie

    SUPER! 3 i 4 wymiatają jak dla mnie. Całość niesłychanie pomysłowo.
    Sorry za OT ale ten kibel to na czas sesji wynająłeś czy to była improwizacja pomiędzy odwiedzającymi?

  10. #30
    Gaduła
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Kamieniec Ząbkowicki
    Posty
    3 038

    Domyślnie

    Mimo, że nie komentuję zdjęć o tej tematyce (bo się po prostu nie znam) , to 3, 4, 6 to dla mnie mistrzostwo , to foro potrzebuje takich prac.
    Ostatnio edytowane przez rainer ; 06-05-2010 o 23:46
    D610 | N 16-35 VR | N 85/1.8D | T 90/2.8 Di | T 70-300 VC || D70s | N 18-70/3.5-4.5

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •