Też miałem kilka takich aukcji (z licytacją od 1zł), gdzie kupujacy w ostatnich sekundach licytował, a potem twierdził, że kupił taniej u kogo innego i nie będzie odbierał mojego przedmiotu. Na ogół zwracałem się do następnej osoby w kolejce proponując niższą cenę niż zaproponowana i... nigdy nikt nie był już zainteresowany. Może myśleli, że ja sam z innego nicka podbijałem, albo coś innego, ale było to pewne że trzeba wystawić następny raz.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami