Jeszcze z lutego bodajże. Ale śniegu jeszcze niemal tyle samo.
Szukaj
Jeszcze z lutego bodajże. Ale śniegu jeszcze niemal tyle samo.
Dla mnie bomba! Piekne swiatelko....i to drzewko...!
Nikon http://greg77.com/
Chyba ze słowackiej strony złapany widok.![]()
Pozdrawiam
Jacek
"Skądkolwiek wieje wiatr, zawsze ma zapach Tatr"
Z lutegoale i tak pięknie pokazane, kolor, światło i drzewko tam gdzie być powinno.
Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 TC S
Skądś to drzewko znam,ale było w innej kolorystyce,w innym kadrze....
Tu jest ,mz ofc,nieco "dziwnie"......![]()
Pozdrawiam
Andrzej.
piękny widoczek![]()
Doskonałe foto! Gratulacje![]()
Skontaktuj się z nami