Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 11 z 11

Wątek: Latajace psy...

  1. #11

    Domyślnie

    Nie bije piany, tylko wkurza mnie jesli w pierwszym poscie pisze jaki jest cel wstawianych zdjec, a ktos uwaza ze pewnie nie wiem co zle zrobiłem, i ocenia je technicznie, nawet jesli wyraznie zaznaczyłem ze takie oceny sa tu nie na mejscu, bo zdaje sobie sprawe z niedoskonałosci tych zdjec.
    Jesli spawdzałes exif, to zauwazyles ze robione w trybie preselekcji przysłony (moj błąd, ale głownie w nim fotografuje i nie przestawiłem). Wiec wiem, skad troche brak ostrosci, na niektorych zdjeciach.
    Czytanie ze zrozumieniem, o tym tu na forum czesto pisze.
    Ale dziekuje za spostrzezenie i rady.
    Nie, nie mam gotowych komentarzy pod moje zdjecia, wogóle ich nie oczekiwałem, a chciałem tylko wywolac usmiech na twarzach forumowiczów ogladajacych mozliwosci tych piesków, i tylko to było moim celem.



    P.S.
    Chciaz, pewnie gdybym nalezal do TWA, to i te nieostre fotki zebraly by same ochy i achy, (taki tu zwyczaj) ale mnie na tym nie zalezy. Fotografuje dla siebie, i dla WŁASNEJ przyjemnosci.
    Koniec OT. Peace.
    Ostatnio edytowane przez ZgReDoL ; 04-05-2010 o 08:17
    D90/grip|D50|T17-50/2.8|N35/1.8|N50/1.8|18-55VR|SB-900|Nissin Di866|

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •