Drogie Koleżanki i Koledzy od dawna zastanawiam się nad kupnem mini softboxu na sb 800 ma mi to służyć do makro w ekstremalnych sytuacjachczasami do doświetlenia portretu jak nie ma pomocnika do blendy i najważniejsze kilka razy zdarzyło mi się ,że musiałem błyskać lampą na wprost ze stofenem , jednak pomyślałem o takim rozwiązaniu . Czy Ktoś z Szanownych Koleżanek lub Kolegów używał i może się wypowiedzieć ???
http://allegro.pl/item1008495790_duz...anon_sony.html
http://allegro.pl/item1010396483_pro...lyskowych.html
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami