Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie mini softbox , warto???

    Drogie Koleżanki i Koledzy od dawna zastanawiam się nad kupnem mini softboxu na sb 800 ma mi to służyć do makro w ekstremalnych sytuacjach czasami do doświetlenia portretu jak nie ma pomocnika do blendy i najważniejsze kilka razy zdarzyło mi się ,że musiałem błyskać lampą na wprost ze stofenem , jednak pomyślałem o takim rozwiązaniu . Czy Ktoś z Szanownych Koleżanek lub Kolegów używał i może się wypowiedzieć ???

    http://allegro.pl/item1008495790_duz...anon_sony.html

    http://allegro.pl/item1010396483_pro...lyskowych.html
    Sabinki dwie, Nikony dwa ,nikkory dwa ,tamrony dwa i ryba

    WWW-makro widoki itd [/COLOR]

  2. #2

    Domyślnie

    Nie polecam, kolega miał - spada toto z lampy, przylega do palnika i nie można za dużo spawać...
    D200 MB-D200 D60 | 35 85 | SB-800


  3. #3

    Domyślnie

    to fatalnie a Kolega mówił jak rozkłada się światło ????
    Sabinki dwie, Nikony dwa ,nikkory dwa ,tamrony dwa i ryba

    WWW-makro widoki itd [/COLOR]

  4. #4

    Domyślnie

    Szkoda kasy.
    Tutaj jest... podpis

  5. #5

    Domyślnie

    Przyjaciele więc bardzo Wam dziękuję gdyż jakby nie patrzeć zaoszczędziłem trochę
    Sabinki dwie, Nikony dwa ,nikkory dwa ,tamrony dwa i ryba

    WWW-makro widoki itd [/COLOR]

  6. #6

    Domyślnie

    Nie "szkoda kasy" tylko trzeba kupić porządny Sam takich 'softboxów' zrobiłem parę domowym sposobem i sprawdzały się świetnie, tylko był problem z zastosowaniem w plenerze ponieważ się nie składały. Teraz mam na celowniku coś takiego --> LINK. Trzyma się to pewnie, a i łatwe w transporcie. Polecam zajrzeć.

  7. #7

    Domyślnie

    a można prosić o jakieś przykładowe zdjęcia zrobione z jego pomocą ??? myślę ,że i innym się przyda
    Sabinki dwie, Nikony dwa ,nikkory dwa ,tamrony dwa i ryba

    WWW-makro widoki itd [/COLOR]

  8. #8

    Domyślnie

    Miałem ''MINI SOFTBOX'' od Lumiquesta i zdecydowanie nie polecam (chyba, że już coś ZDECYDOWANIE WIĘKSZEGO) wtedy może zadziała jak trzeba.


    Pozdrawiam;MicSzu.
    E-3,ZD14-54,ZD40-150,S30,FL50,FL50R,FL36R + trochę gratów... i oczywiście F65

  9. #9

    Domyślnie

    qurcze 3x nie 1 tak a Koledzy Moglibyście pokazać efekty ??
    Sabinki dwie, Nikony dwa ,nikkory dwa ,tamrony dwa i ryba

    WWW-makro widoki itd [/COLOR]

  10. #10

    Domyślnie

    a ja podpowiem zakup z lumiuest'a - promax system.

    jeśli założysz na 80-20 białą zaślepkę, a na całość biały dyfuzor sprawdza się to na pewno lepiej niż ichniejszy softbox, a dodatkowo, samo światełko jest dużo bardziej oddalone od osi obiektywu, więc efekt jest niezły.

    wygląda to tak jak na TYM FILMIKU (od ok. pięćdziesiątej sekundy)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •