Szukaj
dla mnie......doskonale.....to byl najlepszy zimowy wyjazd jaki sie nam zdarzyl![]()
Nikon http://greg77.com/
tak Greg dobrze prawi piekna praca dla mnie bomba !
Dobrze się poukładało w kadrze![]()
Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D
Próbowałem przyciąć troszkę dołu aby uzyskać podział ⅔ na ⅓, wydaje mi się, że obraz zyskuje. Ale i tak jest cacy![]()
LED ZEPPELIN
Fajnie to skomponowałeś![]()
Uchhh... Dech mi formalnie zaparlo.
Pozdrawiam: Artur | www.foto-karbulot.com | www.borg.website.pl
Nikon D90 | MB-D80 | N 16-85 | N 70-300 | N 35 | T 90 | SB-700 | 055XPROB
Tutaj też jakis burka moderator skasował moją wypowiedź.
Zdjecie jest super. Kolor i paleta barw klasa.
„Inteligencja kilku osób nigdy się nie sumuje. Głupota zawsze.” Docentx.
--EIZO--
Skontaktuj się z nami