Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 48
  1. #11

    Domyślnie

    ... a ja zakupiłem grip u Hesji (pokłony) - na bardzo dogodnych warunkach, właśnie głównie dla ergonomii bo wkurza mnie spadający mały palec...
    Ostatnio edytowane przez mswilk ; 29-11-2006 o 11:31
    MarcinWilk

  2. #12

    Domyślnie

    no ja tez kupowalem u Hesji ... bardzo mila obsluga

    tak na marginesie ... ostatnio pisalem na gg (kolo godziny 20) do jednego sprzedawcy (znanego rowniez na tym forum) pytanie dotyczylo Tamrona i jaka odpowiedz uzyskalem ???

    - teraz ogladam Magde M ...
    - godziny pracy sa podane na stronie
    - narazie
    no sory ale troche szczeka mi opadla!

  3. #13

    Domyślnie

    nie.... Magda M. jest o 21.30, a koło 20.00 mogło być M jak Miłość , chyba że koło 21.00 to Na Wspólnej
    MarcinWilk

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez life Zobacz posta
    no ja tez kupowalem u Hesji ... bardzo mila obsluga

    tak na marginesie ... ostatnio pisalem na gg (kolo godziny 20) do jednego sprzedawcy (znanego rowniez na tym forum) pytanie dotyczylo Tamrona i jaka odpowiedz uzyskalem ???

    no sory ale troche szczeka mi opadla!


    Nie wiem o kogo chodzi ale w sumie to rozumię - nawet sprzedawca ma swoje prywatne życie.


    P.S.
    Przez takie telefony to powstał ... no ten ... przerywany czy jakoś tak

  5. #15

    Domyślnie

    do goscia nie dzwonilem tylko pisalem na gg jesli tak bardzo ogranicza sie do godzin pracy to proopnuje nie podawac prywatnego numeru gg a nie walic glupie texty

    co do Hesji to bardzo szanuje go jako sprzedawce, odpowiada na maile wyslane o 23 albo i pozniej oczywiscie nie musi tego robic ale bardzo dobrze swiadczy to o nim jako sprzedawcy

  6. #16

    Domyślnie

    JA też kupowałem u Hesji i też jestem bardzo zadowolony chociaż w sumie nie wiem jak bardzo, bo aparat kupowałem odrazu z gripem więc nie wiem nawet jak niewygodnie mogło by być bez i nie chce mi się nawet sprawdzać. Jednak jeżeli komuś się wygodnie trzyma aparat bez gripa(gripu) (jak to się właściwie odmienia??)a zakup planował tylko pod kątem dodatkowego zasilania to uważam że nie jest tyle wart ile chce za niego Nikon. Z drugiej strony jednak możliwość zasilania z akumulatorków AA jest nie do pogardzenia, zwłaszcza dla tych którzy już mają pokaźny zapas.
    oj tam, oj tam.

  7. #17

    Domyślnie

    Dla mnie D80 w porównaniu do D70s ma istotną wadę, jest od niego mniejszy. Przy moich wielgachnych łapach grip niestety był koniecznością i przyznaję teraz, że z nim aparat trzyma sie wręcz komfortowo. Nawet w porównaniu z większym D70s chwyt jest o wiele pewniejszy (chociaż uchwyt w D80 jest troszeczkę głębszy jest też trochę niższy) a aparat stał się jakoś lepiej wyważony. Zdecydowanie mamawiam do sprawdzenia gdzieś w sklepie o co chodzi, bo kto to poczuje, myślę, że zacznie zbierać na gripa. No i można mieć przy sobie jeszcze trochę więcej prądu, którego nigdy za wiele.

    P.S. Sławek ma chyba jakiś monopol na gripy bo ja też kupowałem u niego.
    Pozdrawiam
    Rafał


  8. #18

    Thumbs up

    Dziękuje wszystkim za swoje opinie, na razie sie wstrzymam z zakupem gripa, może stanieją trochę i nie będzie dylematu
    Nikony

  9. #19

    Domyślnie

    Za ile mozna najtaniej wyrwac gripa na akumulatorki AA?

  10. #20

    Domyślnie

    do D80 puki co jest tylko jeden grip (MB-D80) w cena okolo 550

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •