Witam,
mam pytanko co do lampy studyjnej:
Dlaczego taka lampa gaśnie przy wyzwoleniu migawki?
Co to daje?
Bo ja niestety nie umiem udzielić sobie odpowiedzi na to pytanie.
Szukaj
Witam,
mam pytanko co do lampy studyjnej:
Dlaczego taka lampa gaśnie przy wyzwoleniu migawki?
Co to daje?
Bo ja niestety nie umiem udzielić sobie odpowiedzi na to pytanie.
D80 + Nikkor 18-135mm + Sigma 70-300mm + Helios-44M-4 2/58
Widzisz kolego aby fotografujący wiedział , że mu błysły wszystkie lampy , robi się ciemno a ty wiesz że jest OK! , można to wyłączyć i piloty święcą na stałe . Możliwości jest kilka chwestia przyzwyczajenia i wrażliwości modela.
Kwestia ustawień lampy, jak np świecenie proporcjonalne do mocy błysku, nic nadzwyczajnego![]()
D300/MB-D10 + Sigma 18-125/3,8-5,6 DC OS HSM + Nikkor 50/1,4 G + Nikkor 60/2,8 + Nikkor 70-300/4,5-5,6 VR + SB-900 + SB-600
Skontaktuj się z nami