Szukaj
ja jak zawsze na tak ! szkoda ze niebo nie dopisało
Dla mnie za duże konstrasty, ale ja nie robie B&W wiec spoko![]()
Racja, kontrast bije po oczach.
Jedyne, co bije po oczach,to niezbyt dopracowany kawałek w PG....
Pozdrawiam
Andrzej.
A dla mnie jest to profanacja pieknego Norweskiego krajobrazu........szeroko poprosze!
A BW deczko za mocne jak dla mnie!
Nikon http://greg77.com/
Kadr fajny, tylko światła za bardzo "świecą" - jak dla mnie.![]()
Pozdrawiam, Grzegorz.
Skontaktuj się z nami