Szukaj
Czymtasem... pozdrawiam bombelkowo
Jedynka jest kapitalna !!! kompozycja, niebo miód malinaświetnie na dwójce ludki oddają wielkość statku
![]()
Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D
Jest kapitalnie. Bardzo dobre,dopracowane w kazdym szczegole zdjecia. Umieszczenie ludzi na drugim zdjeciu bardzo trafnie oddaje skale jak juz wspomnial przedmowca.
Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
Pozdrawiam, Krzysiek.
Super, bonus wprowadza, więc go na pierwszy plan, może ze 1,5-2 cm byc ciachnął z prawej, ale może... Brawo.
Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 TC S
Nie foce krajobrazów ale uwielbiam je oglądać...dla takich fot warto odwiedzać ten dział - gratuluje jedyneczki![]()
za poprzednikami... jedyneczka
pozdr.
nikony dwa i jakies szkła
Jedynka świetna, niebo mocno sztormowe, mi pasuje.
Skontaktuj się z nami