Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Wiosennie...

  1. #1

    Domyślnie Wiosennie...

    I ja złapałem trochę wiosny





    Ostatnio edytowane przez ART69 ; 29-04-2010 o 21:58
    Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D

  2. #2

    Domyślnie

    A co powiecie na taką wersję?

    Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D

  3. #3

    Domyślnie

    Myślę że dwójka bardziej naturalna . Ale ja się jeszcze uczę.Pozdrawiam

  4. #4

    Domyślnie

    Praca poprawna . Kadr dobry, światło i kolorki też. Ale nie wzbudza moim zdaniem jakiś większych emocji i może dlatego tak wiele komentarzy .
    Myślę, że lepiej by to drzewko prezentowało się w kwadracie i koniecznie centralnie .

  5. #5

    Domyślnie

    Niestety, najbliższe otoczenie wokół drzewa nie pozwalało inaczej kadrować
    Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D

  6. #6

    Domyślnie

    No i ładnie "złapałeś", z winietką lepiej się ogląda - mz.
    Pozdrawiam, Grzegorz.

  7. #7

    Domyślnie

    Z żabiej perspektywy proszę przy takiej globalnej ostrości.
    „Inteligencja kilku osób nigdy się nie sumuje. Głupota zawsze.” Docentx.
    --EIZO--

  8. #8

    Domyślnie

    Bardzo podoba mnie się dół tej foty .
    Pozdro. Wojtek

  9. #9

    Domyślnie

    ja bym dał w kwadrat na niebie wiele sie nie dzieje ogólnie na +

  10. #10

    Domyślnie

    pieknie! szkoda, ze w Skandynawii jeszcze tak nie ma...
    Ostatnio edytowane przez Anja_G ; 30-04-2010 o 18:53 Powód: pis. "skandynawi"

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •