Szukaj
Myślę że dwójka bardziej naturalna . Ale ja się jeszcze uczę.Pozdrawiam
Praca poprawna. Kadr dobry, światło i kolorki też. Ale nie wzbudza moim zdaniem jakiś większych emocji i może dlatego tak wiele komentarzy
.
Myślę, że lepiej by to drzewko prezentowało się w kwadracie i koniecznie centralnie.
Niestety, najbliższe otoczenie wokół drzewa nie pozwalało inaczej kadrować![]()
Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D
No i ładnie "złapałeś", z winietką lepiej się ogląda - mz.![]()
Pozdrawiam, Grzegorz.
Z żabiej perspektywy proszę przy takiej globalnej ostrości.
„Inteligencja kilku osób nigdy się nie sumuje. Głupota zawsze.” Docentx.
--EIZO--
Bardzo podoba mnie się dół tej foty.
Pozdro. Wojtek
ja bym dał w kwadrat na niebie wiele sie nie dzieje ogólnie na +
pieknie! szkoda, ze w Skandynawii jeszcze tak nie ma...
Ostatnio edytowane przez Anja_G ; 30-04-2010 o 18:53 Powód: pis. "skandynawi"
Skontaktuj się z nami