Z racji, że oślepłem i zacząłem jakis czas temu stosować okulary minn. do jazdy samochodem, pojawił sie problem ze słońcem w czasie jazdy.
Jak sobie radzicie okularnicy z faktem, że fotochromy nie działają ?
Dwie pary czyli normalne i p.sloneczne kolorowe soczewki ?
Sprawa pilna
pozdro
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami