Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie kiedyś było b/w...


  2. #2

    Domyślnie

    To ja meczylem Ciebie o kolorek.........mmmmmm cudo!
    Jest tylko jedno minimalne ale.......brakuje czegos minimalnie ale nie wiem czego zebym sie zatopil w to zdjecie.....ale i tak jest wspaniale!

  3. #3

    Domyślnie

    Ładny kadr,tylko chmurki mają jakiś dziwny odcień, a może się mylę.

  4. #4

    Domyślnie

    Powiem ci Greg, że z tydzień męczyłem się nad kolorem. Szczerze mówiąc dalej uważam, że to nie to... Ale... W trakcie obróbki, przygotowałem sobie jedną z warstw - taką trochę eksperymentalną... Kolory nie były naturalne, tylko, że obraz wylał mi się jakieś 20 cm przed monitor i tyle samo w tył. Pełne 3D. Totalne jaja. Warstwę tą użyłem do wykonania foty finalnej (4 do 5 warstw z jednego nefa). Właśnie jej szukam teraz na pulpicie i kur... nie mogę znaleźć. Chyba sobie zapisałem na niej jakiś półprodukt... - a tak się chciałem pochwalić...

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurek1906 Zobacz posta
    Ładny kadr,tylko chmurki mają jakiś dziwny odcień, a może się mylę.
    U mnie na monitorze są w miarę naturalne...

  6. #6
    Gaduła Awatar NBA
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Jarocin, Wielkopolska
    Posty
    3 760

    Domyślnie

    Przyjemne... Posiedział bym sobie na tej ławeczce z bronkiem

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nothing Zobacz posta
    Powiem ci Greg, że z tydzień męczyłem się nad kolorem. Szczerze mówiąc dalej uważam, że to nie to... Ale... W trakcie obróbki, przygotowałem sobie jedną z warstw - taką trochę eksperymentalną... Kolory nie były naturalne, tylko, że obraz wylał mi się jakieś 20 cm przed monitor i tyle samo w tył. Pełne 3D. Totalne jaja. Warstwę tą użyłem do wykonania foty finalnej (4 do 5 warstw z jednego nefa). Właśnie jej szukam teraz na pulpicie i kur... nie mogę znaleźć. Chyba sobie zapisałem na niej jakiś półprodukt... - a tak się chciałem pochwalić...
    szukaj!
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NBA Zobacz posta
    Przyjemne... Posiedział bym sobie na tej ławeczce z bronkiem
    pozwolisz ze sie dosiąde
    nikony dwa i jakies szkła

  9. #9

    Domyślnie

    Podoba się !
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •