Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12
  1. #11
    Rozmowny Awatar dzejms
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Nie ma takiego miasta Londyn...jest Lądek...Lądek Zdrój
    Posty
    705

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez docxxx Zobacz posta
    Hmm, niby masz napisale, o co chodzi:
    Odpowiedź serwera 554: 5.7.1 sender address rejected: SERWER poczta.o2.pl wymaga uwierzytelnienia.
    Ale to pewnie ten stary 6MB email sprzed aktualizaji ustawien sie zablakal.
    Stopka sropka... wybitnie niekomercyjna.

  2. #12

    Domyślnie

    hmm chyba się udało.

    utworzyłem nowy plik danych dla mojego konta i go podpiąłem. co prawda w "Starej" skrzynce nadawczej nic się nie pojawiło, ale komp wyrazie coś mielił. wróciłem do poprzednich ustawień (tak jak w linku dzejmsa) i błąd się już nie pojawia. zobaczymy jak będzie dalej.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •