Szukaj
hmm chyba się udało.
utworzyłem nowy plik danych dla mojego konta i go podpiąłem. co prawda w "Starej" skrzynce nadawczej nic się nie pojawiło, ale komp wyrazie coś mielił. wróciłem do poprzednich ustawień (tak jak w linku dzejmsa) i błąd się już nie pojawia. zobaczymy jak będzie dalej.
galeria: http://erde.farmapomyslow.pl/
Skontaktuj się z nami