Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Jaki analogowy lub manualny korpus do 100 i do 200 pln ?

    witam, szukam fajnego analoga lub manuala z bagnetem nikosia.

  2. #2

    Domyślnie

    może f90x?

  3. #3

    Domyślnie

    Czym według Ciebie różni się manualny od analogowego?

    Jeśli szukasz w pełni manualnej puszki - w tej cenie rozejrzyj się za FM lub FE. Powinno dać się upolować. Jeśli szukasz czegoś z AF - F801s, F90, F601 - te powinny zmieścić się w budżecie.
    And I am not frightened of dying. Any time will do, I don't mind.

  4. #4

    Domyślnie

    polecam f801/801s świetna puszeczka, można dostać za około 200zł. Mały poręczny wytrzymały, świetny pomiar światła.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez axer Zobacz posta
    Jeśli szukasz czegoś z AF - F801s, F90, F601 - te powinny zmieścić się w budżecie.
    Z tymi trzema korpusami miałem do czynienia i mogę je z czystym sumieniem polecić. Oczywiście najlepszym wyborem byłby F90, chociaż poniżej 200 zł raczej będzie ciężko. Zależy też czy masz jakieś obiektywy nikkora, które chcałbyś wykorzystać. O ile z obiektywami typu D współpracują w pełni, to z obiektywami typu G już są spore ograniczenia. Wielką zaletą tych modeli jest współpraca (pomiar światła) z obiektywami manualnymi bez procesora.
    Na marginesie jakbyś był zainteresowany właśnie wystawiłem na naszej giełdzie F6006 (F601 na USA). W razie czego pisz na PW
    D90+grip/D80/Nikkor 18-105/Helios 44-2+pierścienie/Revueon 135 2.8/Sigma 70-300/Metz 44AF1/Nikkor 28-80

  6. #6

    Domyślnie

    f90x/f801s/FE pomiar światła cudowny. mierzy z kazdym obiektywem. nawet słoikiem, i nawet gdy przełozysz z przejsciowka z m42.tanie zasilanie. aparatty niegdys PRO. wg mnie klasyka. miałem wszystkie. tzn jeszcze mam FE i F801S.... poręczne.niedrogie. zrobione by robić zdjęcia, napewno bedziesz zadowolony

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •