Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21
    Zbanowany
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    Północny Atlantyk
    Posty
    745

    Domyślnie

    ok, przyjmuję te wyjaśnienia ...

  2. #22

    Domyślnie

    Nie wiem skąd uwaga uboota, wiem, że taki był napis na transparencie no i co z tego? Tytuł dla mnie tak brzmi i kropka. Podzieliłem się swoją opinią, zdjęcia to co innego, podobają mi się.

  3. #23

    Domyślnie

    Spokojnie, myślę że treść tego transparentu (Wawel czeka) jest ironią i prowokacją.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Blister Zobacz posta
    Ciekawa teoria Ale to jest niemożliwe, chociażby z tego powodu że Jaruzel jest niewierzący
    Taaak, niemożliwe?
    Skoro Marszałek Józef Piłsudski - ewangelik (przechrzcił się biedaczyna bo mu Papież rozwodu dać nie chciał) może leżeć w katolickiej świątyni to i Generał Wojciech Jaruzelski - ministrant i wychowanek Szkoły Marianów może!

    Cytat Zamieszczone przez zaqer Zobacz posta
    Spokojnie, myślę że treść tego transparentu (Wawel czeka) jest ironią i prowokacją.
    Myślę że nie do końca z ironią. Chcąc to ocenić trzeba poznać trochę historii, jednego i drugiego. Oczywiście w kwestii wiarołomstwa wobec religii katolickiej!
    Ostatnio edytowane przez jurekb ; 03-05-2010 o 15:04

  5. #25
    Blasius.G
    Gość

    Domyślnie

    3. jest najciekawsze. Trzech panów, z tzrema różnymi wyrazami twarzy. Super to ujęte.
    W kwestii protestu tej grupki- zdjęcie Jaruzelskiego mówi samo za siebie co do orientacji tych ludzi. Oni zawsze byli oddzieleni więc niech nam o dzieleniu Polaków nie pitolą:> Ich hasło "Oni i my".

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •