Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11

    Domyślnie

    Klikasz guzik od bkt ( ja to mam na guziku funkcyjnym) jednym kółkiem zmieniasz stope, a drógim ilość zdjęć i cykasz sobie albo seryjnie albo jedno po dróim. Korzystając z okazji, w D300 można robić BKT + wielokrotna ekspozycja ?
    FX MIKKA GOTUJE ZDJECIA !
    skinny nigga pretty flacko, niggas rippin that choppers

  2. #12

    Domyślnie

    a ja ma inne pytanie odnosnie BKT i d300s

    czy da się tak ustawić żeby aparat z wyzwoleniem czasowym zrobił 3 zdjęcia z BKT-ngu z jednym nacisśnięciem spustu migawki??
    czy trzeba mieć pilota lub wężyk spustowy i trzymać ;p
    Człowiek uczy się na błędach - a jak nie, to dostaje po pysku...;p

  3. #13

    Domyślnie

    bo tak nie działało, na 100%. Robi się kolejne zdjęcia, albo cynglem albo seryjnie, liczba zdjęć = liczbie kłapnięć.

    a wywoływanie z jednego RAWA 3 czy więcej zdjęć z różnym EV to "prawie jak" HDR z tego będzie.
    D300s | N17-55 | S10-20/4-5,6 | SG3-IR | Marumi CPL Super DHG | Velbon cx-888 | Tamrac Pro 12 | Tamrac System 3

  4. #14

    Domyślnie

    no tak ale mnie chodzi o wyzwalanie czasowe - czy da się BKT wyzwolić czasowo...

    bo wiem ze z interwałometrem sie da - tam sie daje czas rozpoczęcia teraz - i po 3s rozpoczyna serie z interwalem - albo wpisuje sie czas o której godzinie ma zacząć interwał...

    z tego wnioskuje ze czasowo sie BKT nie da wyzwolić - jedynie pilot podczerwieni i trzymać a aparat ustawić na serie
    lub
    jak mówisz wywołać 1 rawa 3x
    Człowiek uczy się na błędach - a jak nie, to dostaje po pysku...;p

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •