Witam, wczoraj chciałam sobie włączyć możliwość wykonania zdjęć w BKT, niby wszystko zrobiłam tak jak w instrukcji, czyli ustawiłam ilość zdjęć i krok EV po czy za każdym razem gdy pstrykam wychodzi tylko jedna fotka, co jest nie tak.... przewertowałam już całą instrukcję ale tam są tylko te kroki które wykonuje, tak jak jest napisanew moim poprzednim nikonie d80 działało bez zarzutów nie wiem co w d300s mogę więcej zrobić, skołowana jestem
.... Pozdrawiam.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami