Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar bwl
    Dołączył
    03 2010
    Miasto
    Zduńska Wola
    Posty
    65

    Domyślnie Wiosennie z Martą

    Jako, że to mój pierwszy post, witam serdecznie wszystkich forumowiczów
    Przeglądając forum, widząc poziom prezentowanych tu fotografii długo biłem się z myślami, czy pokazywać tutaj swoje. Raz kozie śmierć Być może się czegoś nauczę - na to liczę. Oto kilka fotografii z ostatniego wypadu.


    [1]

    [2]

    [3]

    [4]

    [5]

    [6]

  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Lodz - Southampton
    Posty
    201

    Domyślnie

    Pierwsze bajka ...

    Pozdrawiam,
    Pawel
    D80, N18-70 kit, S30/f1.4

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    1 i jeszcze 2 jeżeli tak samo obrobisz. Reszta kosz jak dla mnie (no, albo album ).

  5. #5

    Domyślnie

    zastanow sie czy skora na twarzy szczegolnie na zdjeciach nr 2, 3, 4 spodoba sie modelce - imho nie
    Mamiya + Sony

  6. #6

    Domyślnie

    Kadry 1,2 mi się podobają. Ale skóra modelki, coś jest nie tak. Na 2 wygląda jak by była brudna na twarzy.

  7. #7

    Domyślnie

    1 - najlepsza

    ale 2 i 3 to jakas obróbkowa masakra - mocne kontrasty, dominanta zielona, i trosze dominanty żółci, 3 na granicach przepaleń ale biorąc pod uwagę tło, jest to nieuniknione.
    śluby, robaki, i dzieciaki a także wyprawy
    Pawel Borowka
    <')(((<-( <')(((<-( The deeper I go
    <')(((<-( The better I get

  8. #8

    Domyślnie

    6,1,3 dla mnie w takiej kolejności...podoba sie
    D300s/MB-D10/17-55/35/50/85/70-200/SB600/ i ... brak czasu! Fuji X-T10/X-T20/18/35/56...

  9. #9

    Domyślnie

    1 - ładnie się prezentuje ta kompozycja , 2,3 wygląd skóry mi się nie podoba
    uczę się patrzenia przez trójpodział

  10. #10
    Oszczędny w słowach Awatar bwl
    Dołączył
    03 2010
    Miasto
    Zduńska Wola
    Posty
    65

    Domyślnie

    Dziękuję za wszystkie opinie
    Zdjęcia w zasadzie nie były obrabiane, kwestia kolorów, korekcji świateł cieni - stąd niedoskonałości skóry etc.
    Żeby nie zaśmiecać forum, w tym wątku pokażę jeszcze jedną pracę. Mam duże problemy z ostrością (chyba chodzi o słabe oświetlenie), choć AF zawsze potwierdza ostrość. Próbowałem najróżniejszych ustawień czułości, czasu i przysłon, więc kwestie utraty szczegółów przy dużych czułościach, poruszenia, czy zdecydowanie za małej GO, raczej odpadają. Jakieś sugestie? Mój zestaw to D90+50mm nikkor f - 1.8 Oto imo najlepsze z serii kilkunastu tego typu:

    Ostatnio edytowane przez bwl ; 26-04-2010 o 09:59

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •