Close

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 64
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elix Zobacz posta
    [...] patrząc na to wszystko co przez ten żałobny tydzień serwowały media, a jednocześnie chodząc po ulicach Krakowa miałem dość podobne refleksje jak te z pierwszego postu...
    Rozmawialiśmy dość długo na ten temat. Naprawdę... będąc w centrum wydarzeń totalnie nie odczuliśmy wszechogarniającego smutku i przygnębienia. Jak pisała Aga -- było wręcz odwrotnie. Masa uśmiechniętych ludzi wymachujących radośnie chorągiewkami, dyskutujących żywo staruszków, mnóstwo rodziców z biegającymi i rozrabiającymi dzieciakami, karmiącymi gołębie... jednym słowem -- majówka.
    Dopiero pod krzyżem katyńskim można było zaobserwować, poczuć atmosferę zadumy i żalu.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  2. #22

    Domyślnie

    Świetny reportaż, gratuluję, zdecydowana większość kadrów mi się bardzo podoba.
    Również mam wrażenie, że dla coraz większej rzeszy ludzi takie wydarzenia to okazja do tego żeby spotkać się ze znajomymi, pośmiać, i móc kiedyś powiedzieć dziecku "ja tam byłem synku, żegnałem parę prezydencką razem z setkami ludzi". Znajomy mi mówił, że w Wawie w kilometrowej kolejce do trumny prezydenta normą były śmiechy, głośne rozmowy, wspólne fotki, etc...

  3. #23

    Domyślnie

    fiu, fiu. Rzadko sie zdarza oglądać taki natłok zdjęć i się nie znudzić każdym następnym. Respect
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 25-04-2010 o 20:20 Powód: ORTO! ("żadko")
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  4. #24

    Domyślnie

    Piękne zdjęcia. Tym bardziej podziwiam, że sama próbowałam coś wtedy pstrykać i niekoniecznie mi wychodziło. Jak radzicie sobie z tak ostrym światłem? Taka pogoda to mój słaby punkt

  5. #25

    Domyślnie

    świetnie pokazane

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Iza Zobacz posta
    Jak radzicie sobie z tak ostrym światłem?
    Po pierwsze -- NEF.

    Po drugie -- odpowiednie naświetlenie sceny... przy ostrym słońcu w kadrze trza lekko niedoświetlić dół, żeby całkowicie nie przejarać nieba.

    Po trzecie -- duuużo wyciągania w postprocesie... nierzadko wywoływanie na dwa razy. Niestety często-gęsto obróbka jest na tyle forsowna, że wyłażą paskudne szumy i artefakty... Naturalnie obrazek produkowany przez moją bidną, porośniętą mchem i pordzewiałą 80tkę przysparza o wiele więcej problemów niż zdjęcia z D700 (niskoszumiący, pełnoklatkowy CMOS z większym zakresem tonalnym -- tak, usprawiedliwiam się ) Agi... W każdym razie trzeba uważać, coby nie przesadzić w PSie.


    Jest nam szalenie miło, że reportaż podoba się Szanownym Forumowiczom... Serdecznie dziękujemy za odwiedziny i nabazgrane komentarze
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 25-04-2010 o 20:20 Powód: pis. ("nie doświetlić")
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  7. #27

    Domyślnie

    Świetnie pokazane naprawdę dobra robota
    podpis niezgodny z regulaminem forum

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez UBoot Zobacz posta
    stig !!!!!!!!!!!!!!!!!! O jakiej ty "STARÓWCE" piszesz ?????!!!!!!

    O jakiej ... "STARÓWCE" ?????!!!!!!


    No już, już... lokalny patrioto -- nie czuj się urażony tym wiechowym mianem
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  9. #29

    Domyślnie

    Nie było mnie tu praktycznie od założenia wątku - a tu tyle się dzieje!
    W takim razie jeszcze raz - i ja podziekuję za wszystkie komentarze.
    Ostatnio edytowane przez agape ; 24-04-2010 o 20:49
    Nikon + duperele aaa... - no i Holga...
    Blog AgaPe

  10. #30

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •