Postawię zatem problem inaczej.
Aby przefiltrować nieco powstałe wątpliwości i niezgodności.
Co wiemy:
- Jak działa CLS (dośc dobrze)
- Jak szybko musimy przesyłać dane
- Że możemy robić to przewodowo (układ QuadMan'a, czy mój po jego sugerowanym upgradzie)
To znaczy, że da się po "kablu", bez analizy słów CLSu itd - czyli bez uP.
Teraz pozostaje pytanie, jaki system transmisji radiowej zapewni nam szybkie przesyłanie tego zestawu sygnałów a jednocześnie jest odporny na zakłócenia ?
Czyli jakim radiem możemy zastąpić ten nasz przewód.
Phottixy jak się nie wyrobią, to w końcu nie są jedynymi transmiterami radiowymi na świecie. Można poszukać czegoś odmiennego, nie koniecznie z "fotograficznego podwórka", w ostateczności WiFi daje efektywnie z 1MB/s, czyli to jest możliwe
Pozdrawiam,
Tomek
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami