Close

Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 81

Wątek: Arktyka dzika

  1. #61
    Ostatnio edytowane przez Jastrząb ; 19-05-2010 o 12:23

  2. #62

    Domyślnie

    rozpieszczaj nas dalej

  3. #63
    Gaduła
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Kamieniec Ząbkowicki
    Posty
    3 038

    Domyślnie

    Najfajniej ogląda się te ze zwierzętami, miś "w locie" wymiata.
    D610 | N 16-35 VR | N 85/1.8D | T 90/2.8 Di | T 70-300 VC || D70s | N 18-70/3.5-4.5

  4. #64

    Domyślnie

    zazdroszczę ujęć
    D90 | Nikkor 18-105 | Nikkor 70-300 VR | Nikkor 35 1.4 DX | SB900 + filtry

  5. #65

    Domyślnie

    Miodowo jest,ta sierść to lis polarny?

  6. #66

    Domyślnie

    fantastyczny wątek!!!!
    D7000

  7. #67

    Domyślnie

    tak to lis polarny

    miło mi, że wątek się podoba, dzięki

  8. #68

    Domyślnie

    Portret lisa superancki,że o misiu nie wspomnę,a i panoramowanie na ostatnim.....do lotnictwa..
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  9. #69

    Domyślnie

    Bardzo mi się podoba portret lisa polarnego.

    P.S. Syfy z matrycy to mogłeś wystemplować .
    Ostatnio edytowane przez Anja_G ; 20-05-2010 o 10:18 Powód: ort. "występlować"
    | D300+MB-D10 | S10-20/3,5 | N50/1,8 | N300/2,8 VR | TC17 | YH324C | MF685B | GH-2 Gimbal | MF486RC2 |
    Pozdrawiam Mateusz Cofta

  10. #70

    Domyślnie

    Więcej zdjęć i opisów. Bardzo ładne.
    D....,TC-14II

Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •