Szukaj
Ostatnio edytowane przez Jastrząb ; 19-05-2010 o 12:23
Najfajniej ogląda się te ze zwierzętami, miś "w locie" wymiata.![]()
D610 | N 16-35 VR | N 85/1.8D | T 90/2.8 Di | T 70-300 VC || D70s | N 18-70/3.5-4.5
zazdroszczę ujęć
D90 | Nikkor 18-105 | Nikkor 70-300 VR | Nikkor 35 1.4 DX | SB900 + filtry
tak to lis polarny
miło mi, że wątek się podoba, dzięki
Portret lisa superancki,że o misiu nie wspomnę,a i panoramowanie na ostatnim.....do lotnictwa..![]()
Pozdrawiam
Andrzej.
Bardzo mi się podoba portret lisa polarnego.
P.S. Syfy z matrycy to mogłeś wystemplować.
Ostatnio edytowane przez Anja_G ; 20-05-2010 o 10:18 Powód: ort. "występlować"
| D300+MB-D10 | S10-20/3,5 | N50/1,8 | N300/2,8 VR | TC17 | YH324C | MF685B | GH-2 Gimbal | MF486RC2 |
Pozdrawiam Mateusz Cofta
Więcej zdjęć i opisów. Bardzo ładne.
D....,TC-14II
Skontaktuj się z nami