Close

Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 81

Wątek: Arktyka dzika

  1. #41

    Domyślnie

    Dobrze, że miś był zaspany , a na takiego wygląda ; ) Zdjęcia fantastyczne.
    Nikon + Nikkory + Lampa + reszta gratów w ciężkiej torbie = i tak mało czasu na wszystko...

  2. #42

  3. #43

    Domyślnie

    seria z ptakami - kosmos
    misiu też całkiem milutki

    zazdroszczę, zarówno zdjęć jak i wyprawy, gratulacje!

  4. #44

    Domyślnie

    rewelacja !!! więcej proszę

  5. #45

    Domyślnie

    piękna seria

  6. #46

    Domyślnie

    Świetne fotografie, miło popatrzeć siedząc przed kompem i nie mając czasu, albo nie potrafiąc go znaleźć, żeby samemu ruszyć... Pozdrawiam
    Ciągły brak czasu jest dobrą wymówką...

  7. #47

    Domyślnie

    wątek robi się troszkę długi, ale chyba damy radę
    niestety prawda jest taka, ze w Arktyce dobra pogoda to rarytas, ale podczas dupówy tez można coś robić

    następnych kilka pstryków




    i jeszcze raz śnieguła, tym razem bardziej atlasowo


    Ostatnio edytowane przez Jastrząb ; 12-05-2010 o 19:12

  8. #48

    Domyślnie

    misiek wymiata
    D90 | D40 +18-55mm+55-200mm VR + 35mm 1:8G sb400 itp =Strongman=

  9. #49

    Domyślnie

    Ostatnie z misiem rewelacyjnie złapane
    Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D

  10. #50

    Domyślnie

    swietne fotki zazdroszcze wyprawy i wrazen

Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •