Dobrze, że miś był zaspany, a na takiego wygląda ; ) Zdjęcia fantastyczne.
Szukaj
Dobrze, że miś był zaspany, a na takiego wygląda ; ) Zdjęcia fantastyczne.
Nikon + Nikkory + Lampa + reszta gratów w ciężkiej torbie = i tak mało czasu na wszystko...
seria z ptakami - kosmos
misiu też całkiem milutki
zazdroszczę, zarówno zdjęć jak i wyprawy, gratulacje!
rewelacja !!! więcej proszę![]()
piękna seria
Świetne fotografie, miło popatrzeć siedząc przed kompem i nie mając czasu, albo nie potrafiąc go znaleźć, żeby samemu ruszyć... Pozdrawiam
Ciągły brak czasu jest dobrą wymówką...
Ostatnio edytowane przez Jastrząb ; 12-05-2010 o 19:12
misiek wymiata![]()
D90 | D40 +18-55mm+55-200mm VR + 35mm 1:8G sb400 itp =Strongman=
Ostatnie z misiemrewelacyjnie złapane
Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D
swietne fotkizazdroszcze wyprawy i wrazen
![]()
Skontaktuj się z nami